Pana Yapı'nın iletişim danışmanlığını GoodWorks yürütecek

Her geçen gün portföyüne eklediği yeni markalarla büyümeye devam eden GoodWorks İletişim Danışmanlığı, Pana Yapı'nın iletişim ortağı oldu

Pana Yapı'nın iletişim danışmanlığını GoodWorks yürütecek

Her geçen gün portföyüne eklediği yeni markalarla büyümeye devam eden GoodWorks İletişim Danışmanlığı, Pana Yapı'nın iletişim ortağı oldu. 

Halkla İlişkiler sektörünün dinamik ajanslarından GoodWorks; gayrimenkul geliştirme ve yatırım ile inşaat sektörünün yenilikçi ve öncü markalarından Pana Yapı'yı müşterileri arasına ekledi. 

GoodWorks İletişim Danışmanlığı, Pana Yapı ile stratejik iletişim danışmanlığı, pazarlama iletişimi, etkinlik yönetimi ve iletişimi, medya ilişkileri, kriz iletişimi, itibar yönetimi ve lider iletişimi alanlarında çalışmalar gerçekleştirecek. 

Sağlık, teknoloji, perakende, FMCG ve Kurumsal İletişim alanlarında gerçekleştirdiği başarılı çalışmaları ile dikkat çeken GoodWorks’un portföyünde Anadolu Sağlık Merkezi, Novartis ve UCB Pharma, Ezsacıbaşı OSGB, Hopi, Puma, Porçöz, Sony Mobile, Spectrum Brands, LR Health & Beauty ve Fikirtepe Platformu gibi markalar bulunuyor. 

GoodWorks İş Ortakları

* Anadolu Sağlık Merkezi
* Anavarza Bal
* Dünya Göz
* Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
* Elbi
* Fikirtepe Platformu
* Hopi
* Kapıcıoğlu İnşaat
* LR
* ManAjans
* MCT
* Puma
* Remingto
* Russell Hobbs
* Sodexo
* Sony
* Ucb
* Varta