Panaroma Evleri Ankara manzarası sunuyor!

Panaroma Evleri Ankara'da Ümitköy'de hayata geçiriliyor ve en güzel Ankara manzarasını konut alıcılarına sunuyor

Panaroma Evleri Ankara manzarası sunuyor!

25 Mart 2014 / Emlakwebtv
Besa İnşaat'ın MFZ Grup ile Ankara'da hayata geçirdiği 15 katlı Panorama Evleri’nde konforlu ve ayrıcalıklı yaşama dair tüm detaylar titizlikle düşünülmüş. Ankara Ümitköy’de uzun süreden beri yeni bir projenin tamamlanmadığını ifade eden Besa İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, “Başkent’in en önemli semtlerinden biri olan Ümitköy, ne yazık ki hemen oturulabilecek sıfır daire konusunda eksik kalmış. Ankara’nın canlılığını yansıtan, nüfusu günden güne artan bölgedeki yeni bina eksiği Panorama Evleri ile giderilecek” dedi.

Ankara'yı panoromik olarak izlemek mümkün
Metroya yakın konumu ile ulaşım açısından da problemsiz bir bölgede yer alan Panorama Evleri’nin Ankara’nın büyük alışveriş merkezlerine de yürüme mesafesinde olduğunu belirten Bezci, projenin en önemli özelliklerinden birinin de sahip olduğu “panoramik Ankara manzarası” olduğunu bildirdi. Bezci, şunları söyledi: “Panorama Evleri’nden görülen Ankara manzarası için söylenecek tek kelime 'muazzam'. Konut sahipleri, pencerelerinin önünde kahvelerini yudumlarken muhteşem manzarayı izleyecek. Önü açık olduğu için manzarayı kesen bir bina bulunmuyor. Ankara’nın en güzel manzarası Panorama Evleri’nde yaşayanlar tarafından izlenecek. Panorama Evleri, metroya ve Başkent’in büyük alışveriş merkezlerine yakın konumu, kalitesi ve Ankara manzarası ile bir konuttan daha fazlasına sahip olmak isteyenleri bekliyor.”

Bezci, her katta 2 daire olmak üzere toplam 30 daireden oluşan Panorama Evleri’nde 28 adet 4+1 ve iki adet de dubleks konut bulunduğunu, projede sınırlı sayıda daire kaldığını vurguladı. Geniş ve ferah konutların içinde kiler, vestiyer odası, ayakkabı dolabı, giyinme odası, gömme dolap gibi ayrıntılara da yer verildiğini vurgulayan Bezci, konforlu, kaliteli ve güvenli bir yaşam sunulduğunu ifade etti.