Panaroma Life teslim tarihi

Panaroma Life teslim tarihi olarak 4 ay sonrası verilirken satışlar hızla devam ediyor

Panaroma Life teslim tarihi

Panaroma Life Sarıyer'de Senatör Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor. 50 milyon TL yatırım bedeline sahip olan Panaroma Life projesi 6 blok olarak tasarlanıyor. Toplam 304 adet konut ve 24 adet mağazadan meydana gelen Panaroma Life Sarıyer'de 168 adet 1+0, 120 adet 1+1, 16 adet 2+1 dubleks daire yer alıyor.

Panaroma Life'ta akıllı ev sistemi de kullanılıyor. Evin kapı bölgesine konumlandırılan tablet sayesinde kullanıcı, evden çıkarken açık kalan su, elektrik ve ısıtma sistemini kontrol edilebiliyor. Aynı şekilde giriş yapılırken de tek tuşla doğalgaz, klima, elektrik ve aydınlatma gibi fonksiyonları tek bir tuşla yönetilebiliyor. Açık ve kapalı otoparkları, akıllı ev teknolojisi, fitness, anfi tiyatro, basketbol, voleybol, tenis kortu, açık ve kapalı yüzme havuzları, cafe, banka, eczane, fastfood restoranları ve profesyonel yönetim hizmetiyle yemyeşil orman içinde 24 saat yaşayan bir site olarak inşa edilen Panaroma Life, Koç Üniversitesi, İ.T.Ü Ayazağa yerleşkesi öğrencilerine, yatırımcılara, Maslak ve çevresindeki genç yönetici ve çalışanlara benzersiz bir fırsat sunuyor.

Panaroma Life teslim tarihi
Panaroma Life teslim tarihi olarak 4 ay sonrası veriliyor. Panaroma Life projesinin yüzde 70'inin satışı gerçekleştirilmiş olup, şu ana kadar yüzde 40 prim yaparak yatırımcısına kazandırırken, tamamlandığında yüzde 80 prim yapması bekleniyor.

Panaroma Life fiyatları
Panaroma Life'ta konutlar tamamen mobilyalı ve beyaz eşyalı olarak teslim edilecek. Projede daire fiyatları ise 280 bin TL'den başlıyor.

Panaroma Life nerede?
Panaroma Life, Sarıyer Rumeli Feneri yolu üzerinde, Koç Üniversitesi Batı Yurdu'nun hemen bitişiğinde yükseliyor. Garipçe Köyü yolu üzerinde olan proje, Garipçe-Poyrazköy hattında yapılan 3. Boğaz Köprüsü katılımına ve E-7 yeni çevre yoluna da 4-5 km'lik bir mesafede yer alıyor. Proje, Sarıyer'e 7 dk., Maslak'a 10 dk., Levent'e 15 dk., FSM Köprüsü'ne 15 dk., Boğaziçi Köprüsü'ne 20 dk., İstinyepark'a 15 dk., Acıbadem Hastanesi'ne 10 dk., Çavuşbaşı Tüneli'ne 5 dk. mesafede konumlanıyor.

 

Proje Bilgisi: Panaroma Life