Panaroma Suites by KLK satışta!

KLK Yapı güvencesi ile İstanbul Sarıyer'de hayata geçirilen Panorama Suites by KLK satışa çıktı

Panaroma Suites by KLK satışta!

KLK Yapı güvencesi ile İstanbul Sarıyer'de hayata geçirilen Panaroma Suites by KLK satışa çıktı. 2017 yılı Ağustos ayında teslim edilmesi planlanan projede metrekare fiyatları 8 bin TL'yi buluyor. Proje, bulunduğu lokasyon ile yatırımcıların dikkatiçi çekiyor. 

174 adet konut ve 4 adet ticari alandan meydana gelen Panaroma Suites projesinde sosyal tesis, açık ve kapalı havuz ve spor alanları bulunuyor. Panaroma Suites by KLK projesi Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve 3. Köprü arasında yer alıyor. İş merkezlerinin yoğun olarak bulunduğu Maslak'a olan yakınlığı ile yatırım yapacaklar tarafından ilgi görüyor. 

 

Panaroma Suites by KLK satışta!

Bölgede değer artışı bekleniyor

3. Köprü dışında yapılacak olan tünel projesinin de bölgede önemli bir değer artışı sağlaması bekleniyor. Panaroma Suites by KLK projesinin yakın gelecekte ciddi kar sağlayacağını söyleyen KLK Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Atakan Kulak, bölgedeki konut projelerinin yüksek değer artışı potansiyeli taşıdığına dikkat çekti. 

Kulak “Hayata geçecek ulaştırma projeleriyle birlikte Dolmabahçe-Levazım, Levazım-Baltalimanı, Baltalimanı-Ayazağa, Ayazağa-Çayırbaşı ve Sarıyer-Zekeriyaköy arasında gerçekleştirilecek tüneller de İstanbul Avrupa yakasındaki trafik akışını büyük ölçüde rahatlatacak.

Sarıyer’deki gayrimenkul projelerinin İstanbul genelinde en yüksek değer artışının yaşanacağı bölgelerin başında geleceği değerleme uzmanları tarafından dile getiriliyor. Sarıyer’in kuzey kısmı son 10 yılda arsa değerlerini defalarca katladı. Devam eden projelerin tamamlanmasıyla birlikte konut fiyatları önümüzdeki yıllarda daha da artacak. Dolayısıyla bu bölgeye yatırım yapanlar her zaman kazanacak” diye konuştu.

 

Firma Bilgisi: Klk Yapı
Proje Bilgisi: panaroma suites by klk