Panaroma Suites by KLK'da ilk kazma vuruldu

Panaroma Suites by KLK'da inşaat çalışmaları başladı. Projede teslimler 2017 yılının Ağustos ayında yapılacak

Panaroma Suites by KLK'da ilk kazma vuruldu

İstanbul Sarıyer'de inşa edilen Panaroma Suites by KLK'da inşaat çalışmaları başladı. 174 konut ve 4 ticari üniteden meydana gelen Panaroma Suites by KLK'da teslimler 2017 yılının Ağustos ayında teslim edilecek.

Panaroma Suites by KLK
KLK Yapı imzasıyla inşa edilen Panaroma Suites by KLK projesinde ilk kazma vuruldu. Sarıyer bölgesinde, özel üniversitelere yakınlığı ile öğrenciler ve aileleri tarafından ilgi gösterilmesi beklenen projede teslimler 2017 yılının Ağustos ayında başlayacak.

Panaroma Suites by KLK'da ilk kazma vuruldu

Metrekaresi 8 bin TL'den başlayan fiyatlarla
4 blok şeklinde inşa edilecek olan ve 174 konut ile 4 ticari üniteden oluşacak Panaroma Suites by KLK'da metrekare fiyatları ise 8 bin TL olarak belirlendi. Projede 1+1'den 3+1'e kadar değişen daire seçeneklerine yer verilirken, açık-kapalı havuz, spor alanları gibi sosyal tesislere de yer veriliyor.

Yüksek prim potansiyeli
İstanbul'un en önemli iş merkezi olarak tanımlanan Maslak'a yakınlığıyla  dikkat çeken Panaroma Suites by KLK, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ile 3. Köprü arasında konumlanıyor. Yüsek değer artışıyla dikkat çeken proje, İstanbul genelinde en yüksek değer artışının yaşandığı bölgelerden biri üzerinde inşaediliyor.

Firma Bilgisi: Klk Inşaat
Proje Bilgisi: panaroma suites by klk