Panaroma Suites by KLK'da teslimler Ağustos 2017'de!

KLK Yapı güvencesi ile Sarıyer'de hayata geçirilen Panaroma Suites by KLK teslimleri Ağustos 2017'de başlayacak

Panaroma Suites by KLK'da teslimler Ağustos 2017'de!

KLK Yapı güvencesi ile Sarıyer'de hayata geçirilen Panaroma Suites by KLK teslimleri Ağustos 2017'de başlayacak. Şubat 2016'da inşaat çalışmaları başlayan projenin 16 ay içerisinde bitirilmesi planlanıyor. 

Şehrin karmaşasından uzak, Sarıyer ormanlarının eteğinde yükselen Panaroma Suites by KLK projesi, temiz havası ve sakin çevresi ile öne çıkıyor. 4 blokta 174 adet konut ve 4 adet ticari üniteden meydana gelen projede farklı büyüklüklerde 1+1'den 3+1'e kadar daire tiplerine yer veriliyor. 

Satışlarının da hızlı bir şekilde gerçekleştiği proje özel üniversite ve öğrenci yurtlarına komşu konumu nedeniyle öğrenciler ve aileleri tarafından tercih ediliyor. Koç Üniversitesi'ne yürüme mesafesinde olan Panaroma Suites by KLK sosyal donatıları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness, sauna, buhar odası, güneşlenme alanları, basketbol sahası ve tenis kortu yer alıyor. 

Panaroma Suites by KLK'da teslimler Ağustos 2017'de!

Panaroma Suites by KLK nerede? 

Sarıyer Panaroma Suites by KLK, yatırım değeri, iki köprü arasındaki konumu, çevresi, yeşil alanları ile İstanbul'un en önemli yatırım merkezlerinden olan Sarıyer'de yükseliyor. Proje Maslak'a yakınlığı ve Kilyos'a 10 kilometre, Sarıyer sahile 5 kilometre mesafede olması nedeniyle bölgedeki konut fiyatlarının yukarı çekecek. Bölgede yapılacak tüneller ile birlikte İstanbul Avrupa Yakası'ndaki trafik akışının Panaroma Suites by KLK'ya ulaşımı kolay hale getirmesi bekleniyor. 

Firma Bilgisi: Klk Yapı
Proje Bilgisi: panaroma suites by klk