Panaroma Suites Sarıyer’de 30 ay 0 faizle!

İstanbul Sarıyer’de yükselen Panaroma Suites projesinin özel ödeme planına göre, 30 aya kadar vade farksız taksit yapılabiliyor

Panaroma Suites Sarıyer’de 30 ay 0 faizle!

Panaroma Suites by KLK, İstanbul Avrupa Yakası’nın değerli ilçelerinden biri olan Sarıyer’de KLK Yapı tarafından Panaroma Grup A.Ş. arsası üzerine inşa ediliyor. Teslimlerin 2017 yılının Ağustos ayında başlaması planlanıyor.

Toplam inşaat alanı 15 bin metrekare olarak belirlenen Panaroma Suites projesi, 4 blok halinde yükseliyor. Projenin tamamı 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde 174 adet daire ile 4 adet ticari birimden meydana geliyor.

Sarıyer Panaroma Suites projesinden tamamı peşin ödeme ile daire satın alınabildiği gibi firma bünyesinde yapılan vade seçeneklerinden de yararlanılabiliyor. Buna göre, 30 aya kadar vade farksız taksit yapılabiliyor.

Sarıyer Ormanları’nın yanı başında konumlanan Panaroma Suites by KLK; 3. Köprü yoluna 10 dakika, Maslak’a 10 dakika, İstinye Park AVM’ye 10 dakika, Kilyos sahil yoluna 15 dakika mesafede yer alıyor. 

Aynı zamanda Koç Üniversitesi’ne 5 dakika, Boğaziçi Üniversitesi’ne 20 dakika, İTÜ Ayazağa Kampüsü’ne 10 dakika, Işık Üniversitesi’ne 10 dakika, 1. Köprü’ye 20 dakika, 2. Köprü’ye 15 dakika, Hacı Osman Metrosu’na : 5 dakika TİM Center’a 8 dakika, Park Orman’na 8 dakika, Acıbadem Hastanesi’ne 7 dakika, Levent’e 15 dakika ve Atatürk Havalimanı’na 35 dakika mesafede.

Firma Bilgisi: Klk Yapı
Proje Bilgisi: panaroma suites by klk