Panorama Koç Life fiyat listesi

Panorama Koç Life Sarıyer'de Kılıçoğlu İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Panorama Koç Life fiyatları metrekare üzerinden hesaplanıyor

Panorama Koç Life fiyat listesi

4 Mart 2014 / Emlakwebtv
Panorama Koç Life Sarıyer’de 50 milyon lira yatırım bedeli ile hayata geçiriliyor. Kılıçoğlu İnşaat projesi olan Panorama Koç Life, stüdyo, 1+1, 2+1 dubleks konutlardan meydana geliyor. 6 blok şeklinde tasarlanan Sarıyer Panorama Koç Life projesi, 304 adet daire ve 24 mağazadan oluşuyor.

Sarıyer Panorama Koç Life projesinde 168 adet stüdyo daire, 120 adet 1+1 ve 16 adet 2+1 dubleks dairelere yer veriliyor. Panorama Koç Life Evlerinde fast food alanları, market, eczane, kuaför, fırın, market ve banka bulunuyor.

Panorama Koç Life Sarıyer fiyatları 6 bin TL ile 7 bin TL arasında değişiyor. Metrekare üzerinden hesaplanan Panorama Koç Life Evleri fiyatları dışında Panorama Koç Life ödeme planı kapsamında banka kredisi sağlanıyor. Panorama Koç Life Sarıyer teslim tarihi olarak da 18 ay sonrası veriliyor.

Panorama Koç Life Sarıyer nerede?
İstanbul Avrupa Yakası Sarıyer’de Kılıçoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Panorama Koç Life projesi adres bilgileri için Kılıçoğlu Group’tan detaylı bilgileri edinebilirsiniz.

Panorama Koç Life Sarıyer iletişim bilgileri
Telefon: 444 4 103
Web adresi: www.kilicoglugroup.com.tr

Proje Bilgisi: Panorama Koç Life