Panorama Plus teslim tarihi?

Kaba inşaatı beklenildiğinden kısa sürede tamamlanan Panorama Plus Eskişehir'de çalışmalar hızla devam ediyor. Peki Panorama Plus teslim tarihi ne zaman?

Panorama Plus teslim tarihi?

Halk GYO’nun ilk konut projesi olan Panorama Plus, Eskişehir’in yükseliyor. Eskişehir’in ilk aile rezidansı olarak tasarlanan Panorama Plus 9.811 metrekare alan üzerinde 4 bloktan oluşuyor .

Panorama Plus teslim tarihi?

İnşaatın yüzde 60’ının tamamlandığı projede yaşam, Ağustos 2015’te başlayacak. Odunpazarı’nda hızla yükselen ve kaba inşaatı beklenildiğinden kısa sürede tamamlanan projede çalışmalar, inşaat sektöründe uygulanan en son teknoloji ve yeniliklere göre devam ederken, mantolama, dış cephe korkuluk sistemleri, ince işçilikler ve peyzaj çalışmaları da hızla ilerliyor.
Dairelerin portmanto, mutfak ve banyo dolapları ile üçlü ankastre seti hazır şekilde teslim edildiği proje içerisinde, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları ve dört mevsim kullanılabilecek bir yüzme havuzu, 24 saat güvenlik gibi sosyal imkanlar da yer alıyor.

Panorama Plus ödeme seçenekleri

Halk GYO, Eskişehir’deki konut projesi Panorama Plus’ta ev sahibi olmak isteyenlere “kişiye özel” ödeme seçenekleri ile yepyeni fırsatlar sunuyor. Yüzde 0,49’dan başlayan faiz oranları ile “Kişiye özel” ödeme seçenekleri sunan Panorama Plus,  düşük peşin ödeme sonrası iki alternatifli ara ödeme ve teslimde ödeme modelleri ile alıcılara geniş hareket alanı sağlıyor.

Panorama Plus projesini çocuklu aileler düşünülerek tamamen yeraltına alınan otopark ile hiç bir araç site içine giriş çıkış yapamayacak. Bu özelliği ile proje, çocuklara güvenli bir oyun alanı imkanı sunarken, aynı zamanda daha fazla yeşil mekan ve peyzaj alanına da sahip oluyor.

Panorama Plus Eskişehir 


Panorama Plus Eskişehir iletişim bilgileri

Panorama Plus Eskişehir Adres: Osmangazi Mahallesi Basın Şehitleri Caddesi Odunpazarı, Eskişehir

Telefon: 0222 281 00 56