Papatya Evler kiralık daireler!

Papatya Evler kiralık dairelerin 1.000 TL'den alıcı beklenmesi ön görülüyor

Papatya Evler kiralık daireler!

Papatya Evler Esenyurt’ta konumlandırılıyor. Papatya Evler’de toplam 390 adet daire bulunuyor. Papatya Evler 15 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Papatya Evler 1+1 ve 2+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Papatya Evler büyüklükleri 55 metrekare ile 83 metrekare arasında değişiyor. 2017 yılında teslim edilmesi planlanan Papatya Evler Düzlem Yapı ve Döğme Yapı tarafından hayata geçiriliyor.

Papatya Evler projesinde 2 blok sadece 1+1'lere ayrıldı. 2+1 daireler diğer 4 blokta yer alıyor. Papatya Evler satılık daire sahiplerine Fin hamamı, Türk hamamı, fitness merkezi, güvenlik, sauna, kafe, açık ve kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı otopark, çocuk yüzme havuzu ile çocuk oyun alanları gibi hizmetler sunuluyor.

Papatya Evler kiralık daire fiyatlarının 1.000 TL’den başlaması ön görülüyor. Papatya Evler satılık daire fiyatları ise 159 bin TL ile 219 bin TL arasında değişiyor. Papatya Evler ödeme planı kapsamında da uygun ödeme seçenekleri konut sahibi olmak isteyenlere sunuluyor. Sitenin 11 dönümü yeşil alanlara ayrılmış durumda olup, Papatya Evler satışları devam ediyor. Papatya Evler satılık 2+1 dairelerin fiyatları henüz belli değil.

Papatya Evler nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Papatya Evler Esenyurt’ta konumlandırılıyor. Papatya Evler Beylikdüzü-Esenyurt bölgesinde E-5'e 300 metre mesafede yükseliyor. 

Papatya Evler adres bilgileri: Cumhuriyet Mah. 1993 Sok. Esenyurt/İstanbul

Papatya Evler iletişim bilgileri
Telefon: 444 34 94
Web: http://www.duzlemyapi.com/
E-mail: info@duzlemyapi.com