Paradise Güneşli Projesi

Yeditepe İnşaat'ın hayata geçirdiği Paradise Güneşli Projesi 8 bin 700 metrekare alan üzerinde İstanbul Bağcılar'da yükseliyor

Paradise Güneşli Projesi

Yeditepe İnşaat'ın hayata geçirdiği Paradise Güneşli Projesi 8 bin 700 metrekare alan üzerinde İstanbul Bağcılar'da yükseliyor. 285 adet dairenin yer aldığı Paradise Güneşli projesi 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden oluşuyor. Paradise Güneşli projesi satılık büyüklükleri ise 110 ile 130 metrekare arasında değişiyor. 

Paradise Güneşli projesi özellikleri içerisinde; kamelya, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları ve kapalı otopark yer alıyor. Projenin daire özellikleri arasında ise intercom sistemi, ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma bulunuyor. Proje otel konseptinde bir yaşam merkezi olarak yükseliyor. Paradise Güneşli projesinde teslimlerin ise 2017 yılı içerisinde yapılması bekleniyor.

 

Paradise Güneşli Projesi

 

Paradise Güneşli projesi fiyatlarının 350 bin lira ile 400 bin lira arasında değişiyor. Projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Paradise Güneşli projesi ile ilgili detayları satış ofisi ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. 

İstanbul Bağcılar'da hayata geçirilen Paradise Güneşli projesi Ateştuğla'da yükseliyor. Proje, Atatürk Havaalanı'na 9 kilometre, E-5'e 3 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Geniş peyzaj alanları ve daire sahiplerinin hayatını kolaylaştıran sosyal alanları ile dikkat çeken proje 4 bloktan oluşuyor. Projenin tasarımı Çamoğlu Mimarlık tarafından yapılıyor. 

 

Paradise Güneşli Projesi

 

Paradise Güneşli projesi adres bilgisi : Yeni Mahalle, Çiftlik Sokak, Ateştuğla - Bağcılar - İstanbul 

Paradise Güneşli projesi iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 809 08 07 
Web adresi : www.yeditepeinsaat.com.tr
E-posta adresi : yeditepe-insaat@hotmail.com

"Paradise Güneşli Projesi" Başlıklı Haberin Galerisi

Paradise Güneşli Projesi

Paradise Güneşli Projesi

Paradise Güneşli Projesi

Paradise Güneşli Projesi

Firma Bilgisi: Yeditepe Inşaat
Proje Bilgisi: Paradise Güneşli