Paradise Güneşli

Yeditepe İnşaat imzası ile hayata geçirilen Paradise Güneşli İstanbul Bağcılar'da yükseliyor

Paradise Güneşli

Yeditepe İnşaat imzası ile hayata geçirilen Paradise Güneşli İstanbul Bağcılar'da yükseliyor. 8 bin 700 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Paradise Güneşli 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden meydana geliyor. 285 adet dairenin yer aldığı Paradise Güneşli satılık daire büyüklükleri 110 ile 130 metrekare arasında değişiyor. 

Paradise Güneşli fiyatlarının 2+1 dairelerde 350 bin liradan başlaması, 3+1 dairelerde ise 400 bin liradan başlaması bekleniyor. Paradise Güneşli kişiye özel ödeme seçenekleri sunuyor. Satışları başlayan proje otel konseptinde bir proje olarak yükseliyor. 

Paradise Güneşli

4 bloktan meydana gelen projede 2+1 daireler 110 metrekare, 3+1 daireler ise 130 metrekare olarak veriliyor. Projenin tasarımı Çamoğlu Mimarlık imzası taşıyor. Aralık 2017'de teslim edilmesi beklenen Paradise Güneşli projesinde daire sahiplerinin ihtiyaçlarına cevap verecek sosyal donatılar bulunuyor. Proje aynı zamanda geniş peyzaj alanı ile dikkat çekiyor. 

İstanbul Bağcılar'da hayata geçirilen Paradise Güneşli, Bağcılar Ateştuğla'da inşa ediliyor. Proje, Atatürk Havalimanı'na 9 kilometre, E-5'e 3 kilometre uzaklıkta bulunuyor. 

Paradise Güneşli

Paradise Güneşli adres bilgisi : Yeni Mahalle Çiftlik Sokak Ateştuğla - Bağcılar - İstanbul 

Paradise Güneşli iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 809 08 07
Web adresi : www.yeditepeinsaat.com.tr
E-posta adresi : yeditepe-insaat@hotmail.com

Firma Bilgisi: Yeditepe Inşaat
Proje Bilgisi: Paradise Güneşli