Paradise Life Bursa!

Yıldız İnşaat imzası ile yükselen ve doğadan ilham alan Paradise Life Bursa kiralık daire fiyatlarının 1.250 TL'den başlaması bekleniyor

Paradise Life Bursa!

Yıldız İnşaat imzası ile yükselen ve doğadan ilham alan Paradise Life Bursa kiralık daire fiyatlarının 1.250 TL'den başlaması bekleniyor. Mart 2016'da teslim edilecek olan proje geniş sosyal alanları ile dikkat çekiyor. 

Projeden daire sahibi olmak için banka kredisi kullanılıyor. Aynı zamanda tapular hemen teslim ediliyor. Paradise Life fiyatları ise 315 bin TL'den başlayıp 499 bin TL'ye kadar yükseliyor. Projede kiralık daire fiyatalarının ise 2+1 dairelerde 1.250 TL'den başlaması bekleniyor. 

Paradise Life Bursa!

Paradise Life projesinin sosyal alanları ise şöyle; açık yüzme havuzu, kapalı otopark, çocuk yüzme havuzu, kameralı güvenlik, fitness merkezi, sauna, güneşlenme terası, çocuk oyun alanları ve vitamin bar. Projede daireler ise ankastre ürünler ile teslim ediliyor. 

Bursa Ertuğrul'da yükselen Paradise Life projesi Metro AVM ve raylı sisteme yürüme mesafesinde konumlanıyor. 3 blokta toplam 94 daireye yer verilen proje 7 bin metrekarelik arazi üzerinde kuruluyor. 

Paradise Life örnek dairesi hazır

Paradise Life Bursa!

2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde alanları 130 metrekare ila 214 metrekare arasında değişen dairelerin yer aldığı Paradise Life Bursa'da dairelerin tavan yüksekliği 3 metre olacak. 2+1 daireler 130, 3+1 daireler 187, 4+1 daireler ise 214 metrekare büyüklüğünde tasarlanıyor. Projenin yüzde 75'i ise yeşil alanlar için ayrılmış durumda. Paradise Life örnek daireleri ise hazır durumda. 

"Paradise Life Bursa!" Başlıklı Haberin Galerisi

Paradise Life Bursa!

Paradise Life Bursa!

Paradise Life Bursa!

Paradise Life Bursa!

Firma Bilgisi: Yıldız Inşaat
Proje Bilgisi: Paradise Life