Parima bahar kampanyası!

FerYapı'nın Merter E-5 üzerinde hayata geçirdiği projesi Parima'da bahar kampanyası başladı

Parima bahar kampanyası!

FerYapı'nın Merter E-5 üzerinde hayata geçirdiği projesi Parima bahar kampanyası başladı. Kampanya kapsamında Parima, 2017'de başlayacak ödemeleri ve peşinatsız yüzde 0,75'den başlayan faiz oranları ile ödeme kolaylığı sunuyor. E-5 üzerinde kolay ulaşılabilir bir konumda hayata geçirilen Parima hemen teslim ve dekorasyonlu ofisler sunuyor. 

0,75'ten başlayan faiz oranları

FerYapı, Parima bahar kampanyası ile peşinatsız, 0,75'ten başlayan faiz oranları ile ofis sahibi olma imkanı sunuyor. Teslim için hazır durumda olan ofislerin ödemeleri ise 2017 yılında başlıyor. 

Parima bahar kampanyası!

2 bin 500 metrekarelik park 

E-5 üzerinde, merkezi bir lokasyonda yer alan Parima projesinin sunduğu olanaklar içerisinde; fitness center, cafe lounge, back up office concierge hizmetleri ve 8 ile 18 kilişik iki toplantı odası bulunuyor. Ofis çalışanlarının günlük ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ise zemin katta ticari üniteler bulunuyor. Projede her 70 metrekare ofis alanı için 1 araçlık otopark kapasitesi bulunuyor. Merter Parima projesi aynı zamanda 2 bin 500 metrekarelik parkı ile iş temposu arasında nefes alma imkanı sunuyor. 

Parima bahar kampanyası!

Ulaşım sorunlarını ortadan kaldırıyor

Bakırköy Adliyesi'ne ve Atatürk Havalimanı'na yakınlığıyla dikkat çeken, Merter metro ve Cevizlibağ metrobüs duraklarına yürüme mesafesinde olan Parima Merter’in en güzel yerinde, E-5 karayoluna hemen bağlanılabilen bir konuma sahip olması sebebiyle ulaşım sorunlarını ortadan kaldırıyor.
Güneyinde Zeytinburnu sahili, kuzeyinde merkezi iş alanı, batısında sanayi bölgesi, doğusunda Tarihi Yarımada'ya komşu konumuyla Parima, İstanbul’un en değerli bölgelerinin tam ortasında yer alıyor.

 

"Parima bahar kampanyası!" Başlıklı Haberin Galerisi

Parima bahar kampanyası!

Firma Bilgisi: Fer Yapı
Proje Bilgisi: Parima Merter