Parima fiyatları 2 bin 800 dolardan başlıyor

FerYapı’nın İstanbul Merter’de inşa ettiği Parima’da 2 bin 800 dolardan başlayan metrekare fiyatları ile satışlar başladı.

Parima fiyatları 2 bin 800 dolardan başlıyor

iTower ve Premier Kampüs Ofis gibi projeleri inşa eden FerYapı, Merter’de, E5 karayolunun hemen üzerinde Parima projesine imza atıyor. Ofis ve ev ofis konseptiyle, merkezi lokasyonuyla yatırımcısına avantajlar sunan Parima satışa çıktı. 223 birimin yer aldığı 16 katlı Parima’da 45 metrekare ile 910 metrekare arasında seçenekler yer alıyor. Zemin katta 2 adet ticari alan ve mağazaların yer alıyor.

Fer Yapı Parima fiyatları
Fer Yapı Parima projesinde peşin metrekare satış fiyatları 2 bin 800 dolardan başlıyor.

Fer Yapı Parima ödeme planı
Peşin ödemede yüzde 10 indirim ya da yüzde 1 peşin, 36 ay vade farksız FerYapı finansmanı ve şirketlere kolaylık sağlayacak ara ödemeli modeller ve banka kredisinden faydalanma seçenekleri FerYapı’nın yatırımcısına sunduğu ödeme avantajları arasında yer alıyor.

Fer Yapı Parima nerede?
İstanbul Merter’de, E5 karayolunun yanı başında yer alan Parima; Merter metro ve Cevizlibağ metrobüs duraklarına yürüme mesafesinde. Güneyinde Zeytinburnu sahili, kuzeyinde iş merkezleri ve batısında sanayi bölgesiyle Parima, İstanbul’un en değerli bölgelerinin tam ortasında, Tarihi Yarımada’nın yanıbaşında yer alıyor. İstanbul’a yapılacak 3. havalimanına 35 dakika, Atatürk Havalimanı’na ise 5 dakika uzaklıkla olan Parima, İstanbul’dan 56 farklı ülkeye olan 4 saatlik mesafesiyle özellikle iş hayatı ve seyahatler açısından büyük avantajlar sunuyor.

Fer Yapı Parima özellikleri
Parima’nın en önemli özelliği, bünyesinde barındırdığı şehir bahçesi. 2 bin 500 metrekare alana sahip olan bu şehir bahçesi, bağımsız yemyeşil ve tamamı camdan oluşan mekânın içindeki toplantı salonu ve lounge alanıyla dikkat çekiyor. Yine şehir bahçesi içinde fitness salonu, kafeler ve sosyal alanlar, bulunuyor.

Fer Yapı Parima teslim tarihi
İstanbul’un kalbi, ticaretin en işlek merkezi Merter’de yer alan Parima’nın teslim tarihi Temmuz 2015.

Fer Yapı Parima iletişim:
Fer Yapı Parima Satış Ofisi
:Maltepe Mah. Eski Çırpıcı Yolu, No: 8 34010 Cevizlibağ / İstanbul 0212 482 20 20
Telefon: 0212 482 20 20 

 

 Fer Yapı Parima Görselleri

Fer Yapı Parima 

 

Fer Yapı Parima 

 

Fer Yapı Parima 

 

Fer Yapı Parima