Parima Merter nerede?

Parima Merter adres ve iletişim bilgilerine haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Parima Merter nerede?

Parima Merter projesi 26 bin 249 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. 2 bin 500 metrekare alana sahip olan şehir bahçesini de içinde barındıran Parima Merter projesi teslim tarihi olarak 2015 yılı veriliyor. 223 adet konutun yer aldığı Parima Merter'de konut büyüklükleri 45 metrekare ile 910 metrekare arasında değişiyor.

16 katlı olarak yükselen Parima Merter projesi tamamı camdan oluşan mekânın içindeki toplantı salonu ve lounge alanıyla dikkat çekiyor. Parima Merter fiyatları 162 bin TL'den başlıyor. Parima Merter metrekare birim fiyatları ise 3 bin 200 dolar ile 3 bin 800 dolar arasında değişiyor. Ayrıca Parima Merter projesinin zemin katında 2 ticari alan ve mağazalar yer alıyor ve bu alanlar modüler sistem şekliyle tasarlanıyor.

Parima Merter özellikleri
Parima'nın en önemli özelliği, bünyesinde şehir bahçesi. 2 bin 500 metrekare alana sahip olan bu şehir bahçesi, yemyeşil ve tamamı camdan oluşan mekânın içindeki toplantı salonu ve lounge alanıyla Türkiye'de bugüne kadar yeni bir deneyimi yatırımcısına sunuyor. Yine şehir bahçesi içinde yer alan fitness salonu, kafeler ve sosyal alanlar, toplu ulaşıma yürüme mesafesinde olan bir ofis yaşamında doğa ve ferahlık hissi yaratıyor.

Parima Merter nerede?
Parima Merter, metrobüs, metro, tramvay ve diğer tüm toplu taşıma araçları ile ulaşabilir, kendi aracınız ile beraber projeye gitmek istediğiniz takdirde E5'i kullanmanız yeterlidir. Parima Ofis projesi, Atatürk Havalimanı'na 5 dakika, Taksim'e 15 dakika, Vatan Caddesi'ne 3 dakika ve Eminönü'ne 10 dakika mesafede konumlandırılıyor. E5 üzerinden yönlendirme tabelalarını takip ettiğiniz zaman Parima Ofis satış ofisine ulaşabilirsiniz.

Parima Merter adres bilgileri: Maltepe Mah. Eski Çırpıcı Yolu, No: 8 34010 Cevizlibağ / İstanbul

Parima Merter iletişim bilgileri
0212 482 20 20

 

"Parima Merter nerede?" Başlıklı Haberin Galerisi

Parima Merter nerede?

Proje Bilgisi: Parima Merter