Parima Merter satılık!

Parima Merter satılık daire özellikleri içerisinde merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer bulunuyor

Parima Merter satılık!

Parima Merter satılık daire özellikleri içerisinde merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer bulunuyor. Merter'de 15 bin 500 metrekare alan üzerinde yükselen Parima Merter Fer Yapı imzası taşıyor. Parima Merter satılık daire büyüklükleri 45 ile 910 metrekare arasında değişiyor. 

223 adet ev ve ofislerin bulunduğu Merter Parima Residence daire sahiplerine sunduğu imkanlar ile dikkat çekiyor. Bu imkanlar içerisinde; fitness merkezi, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik ve kapalı otopark. Parima Merter projesi özellikleri ve detaylarını satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Parima Merter satılık fiyatlarının 390 bin liradan başlaması bekleniyor. Projede yüzde 25 peşin yüzde 25 teslimde, 50 aya kadar taksitli ödeme uygulanıyor. Parima Merter projesinde ofis sahibi olmak isteyenler satış ofisinden bilgi alabilirler. 

Parima Merter satılık!

İstanbul'a yapılacak 3. havalimanına 35 dakika uzaklıkta yer alan Parima Merter  Atatürk Havalimanı'na ise 5 dakika uzaklıkta. Parima Merter teslimlerinin ise 2015 yılında yapılması planlanıyor. 

İstanbul Merter'de, E5 karayolunun yanında yer alan Parima, Merter metro ve Cevizlibağ metrobüs duraklarına yürüme mesafesinde konumlanıyor. Parima Merter adres bilgisi şöyle; Maltepe Mahallesi Eski Çırpıcı Yolu No:8 34010 Cevizlibağ-İstanbul

Parima Merter adres bilgileri : Maltepe Mah. Eski Çırpıcı Yolu, No: 8 34010 Cevizlibağ/İstanbul

Parima Merter iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 482 20 20
Web adresi : http://parimamerter.com/
e-posta adresi : fo@parim

 

Firma Bilgisi: Fer Yapı
Proje Bilgisi: Parima Merter