Parima Residence fiyat listesi

Parima Residence fiyat listesi ile planları ve konut sayısı değişen Fer Yapı projesinin detaylarını haberimiz içeriğinden öğrenebilirsiniz

Parima Residence fiyat listesi

Fer Yapı Parima Residence 24 bin 654 metrekare kapalı inşaat alanı üzerinde hayata geçiriliyor. 13 katlı olan B blok da 5 bodrum kat+zemin kat+15 residence olarak tasarlanıyor. Parima Residence 240 adet rezidans daire, 6 ticari alandan meydana geliyor. 154 adet stüdyo, 62 adet 1+1, 33 adet 2+1 dairelerin bulunduğu Parima Residence yeşil alanı ise 13 bin 688 metrekare. Parima Residence teslim tarihi olarak 2016 Mayıs ayı veriliyor. Parima Residence satılık daire büyüklükleri 37 metrekare ile 110 metrekare arasında değişiyor.

Parima Residence özellikleri arasında spor alanları, buhar banyosu , toplantı odası, sauna, ve fitness merkezi bulunuyor. Yalın Tan - Jeyan Ülkü’nün imzasını taşıyan Parima Residence şehrin merkezinde ayrıcalıklı ve modern bir yaşam alanı sunmayı amaçlıyor.

Parima Residence fiyat listesi ve ödeme planı detayları satış ofisi tarafından verilmekte olup, Parima Residence Merter projesinin detaylarını ve proje hakkındaki son gelişmeleri www.emlakwebtv.com adresimizden takip edebilirsiniz. Parima Residence fiyat listesi detaylarını da ilerleyen günlerde haberlerimiz detaylarında bulabilirsiniz.

Parima Residence projesinde neler oldu?

10 dönüm arazide yer alan Parima Residence Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın ise 3.büyük Audi Showroom’u iptal olunca arsanın tamamı Parima Residence projesine kaldı. 14 katlı tek blokta 147 adet dairenin yer aldığı Parima Residence projesinde alanlar, konut sayıları değişti. Buna göre Parima Residence satılık daire sayısı 126’dan 240’a çıktı.

Parima Residence nerede?

İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Parima Residence Topkapı’da konumlandırılıyor. Fer Yapı Parima Residence, Atatürk Havalimanı'na 5 dakika, Taksim'e 15 dakika, Vatan Caddesi'ne 3 dakika ve Eminönü'ne 10 dakika mesafede konumlandırılıyor. Proje; E-5 üzerinde metro ve metrobüs durağına yürüme mesafesinde yükseliyor.

Parima Residence nasıl gidilir?

Parima Residence Merter projesine Metrobüs, metro, tramvay ve diğer tüm toplu taşıma araçları ile ulaşabilir, kendi aracınız ile beraber projeye gitmek istediğiniz takdirde E5’i kullanmanız yeterlidir. E5 üzerinden yönlendirme tabelalarını takip ettiğiniz zaman Parima Residence satış ofisine ulaşabilirsiniz.

Parima Residence iletişim bilgileri

0 212 272 49 09

Firma Bilgisi: Fer Yapı
Proje Bilgisi: Parima Residence