Parima Residence Merter’de yükseliyor

Fer Yapı tarafından Merter'de inşa edilen Parima Residence 26 bin 249 metrekare kapalı inşaat alanı üzerine konumlandırılıyor

Parima Residence Merter’de yükseliyor

223 birimin yer aldığı 16 katlı Parima Residence Merter'de 45 metrekare ile 970 metrekare arasında seçenekler yer alıyor. Parima Residence Merter'in 2 bin 500 metrekare alana sahip şehir bahçesi, bağımsız ve tamamı cam bir mekanda eşsiz bir çalışma ortamının yanı sıra keyifli bir sosyal alan sunuyor.

Parima Residence nerede
İstanbul Merter'de, E5 karayolunun yanı başında yer alan Parima Residence; Merter metro ve Cevizlibağ metrobüs duraklarına yürüme mesafesinde. Güneyinde Zeytinburnu sahili, kuzeyinde iş merkezleri ve batısında sanayi bölgesiyle Parima Residence, İstanbul'un en değerli bölgelerinin tam ortasında, Tarihi Yarımada'nın yanıbaşında yer alıyor. İstanbul'a yapılacak 3. havalimanına 35 dakika, Atatürk Havalimanı'na ise 5 dakika uzaklıkla olan Parima Residence, İstanbul'dan 56 farklı ülkeye olan 4 saatlik mesafesiyle özellikle iş hayatı ve seyahatler açısından büyük avantajlar sunuyor.

Parima Residence, Atatürk Havalimanı'na 5 dakika, Taksim'e 15 dakika, Vatan Caddesi'ne 3 dakika ve Eminönü'ne 10 dakika mesafede konumlandırılıyor. Parima Residence Merter projesine Metrobüs, metro, tramvay ve diğer tüm toplu taşıma araçları ile ulaşabilir, kendi aracınız ile beraber projeye gitmek istediğiniz takdirde E5'i kullanmanız yeterlidir. E5 üzerinden yönlendirme tabelalarını takip ettiğiniz zaman Parima Residence satış ofisine ulaşabilirsiniz. 

Parima Residence teslim tarihi
Parima Residence Merter projesinde teslim tarihi 2015 Eylül olarak planlanıyor.

Fiyat bilgileri ve ödeme planı için haberimize tıklayınız

Satış Ofisi:
Maltepe Mah. Eski Çırpıcı Yolu, No: 8 34010 Cevizlibağ / İstanbul
0212 482 20 20