Parima teslim tarihi?

FerYapı’nın İstanbul Merter’de, E5 karayolunun hemen yanı başında inşa ettiği Parima ne zaman teslim dilecek?

Parima teslim tarihi?

iTower ve Premier Kampüs Ofis projelerini inşa eden FerYapı, şimdi de Merter’de, E5 üzerinde Parima projesini hayat geçiriyor. Parima’nın peşin metrekare satış fiyatı 2 bin 800 dolardan başlıyor. FerYapı finansmanı %1 peşin, 36 ay vade farksız ödeme fırsatı sunuyor.

Fer Yapı Parima teslim tarihi?
İstanbul’un kalbi, ticaretin en işlek merkezi Merter’de yer alan Parima’nın teslim tarihi Temmuz 2015.

Parima fiyatları 2 bin 800 dolardan başlıyor
223 birimin yer aldığı 16 katlı Parima’da 45 metrekare ile 910 metrekare arasında seçenekler yer alıyor. Zemin katta 2 adet ticari alanın ve mağazaların yer aldığı projede peşin metrekare satış fiyatları 2 bin 800 dolardan başlıyor.

Yüzde 1 peşinat
Peşin ödemede yüzde 10 indirim ya da yüzde 1 peşin, 36 ay vade farksız FerYapı finansmanı ve şirketlere kolaylık sağlayacak ara ödemeli modeller ve banka kredisinden faydalanma seçenekleri FerYapı’nın yatırımcısına sunduğu ödeme avantajları arasında yer alıyor.

Fer Yapı Parima 

Fer Yapı Parima nerede inşa edilecek?
İstanbul Merter’de, E5 karayolunun yanı başında yer alan Parima; Merter metro ve Cevizlibağ metrobüs duraklarına yürüme mesafesinde. Güneyinde Zeytinburnu sahili, kuzeyinde iş merkezleri ve batısında sanayi bölgesiyle Parima, İstanbul’un en değerli bölgelerinin tam ortasında, Tarihi Yarımada’nın yanıbaşında yer alıyor. İstanbul’a yapılacak 3. havalimanına 35 dakika, Atatürk Havalimanı’na ise 5 dakika uzaklıkla olan Parima, İstanbul’dan 56 farklı ülkeye olan 4 saatlik mesafesiyle özellikle iş hayatı ve seyahatler açısından büyük avantajlar sunuyor.

Fer Yapı iletişim:
Fer Yapı Genel Merkez adres: Profilo İş Merkezi cemal sahir Sok. No:26-28 Kat:1 Mecidiyeköy-Şişli, İstanbul
Telefon: 0212 272 49 09