Parima'da peşinatsız bahar kampanyası başladı

FerYapı imzasıyla Merter E-5 hattı üzerinde inşa edilen Parima ofis projesinde hiç peşinatsız ofis sahibi olma şansının sunulduğu bahar kampanyası başladı

Parima'da peşinatsız bahar kampanyası başladı

FerYapı, Merter'de hayata geçirdiği ofis projesi Parima'da yeni bir bahar kampanyasına başladığını duyurdu. Kampanya kapsamında yatırımcıya hiç peşinatsız ofis sahibi olma imkanı sunuluyor.

Parima'da yüzde 0.75'den başlayan faiz şansı
FerYapı, Merter'de E-5 aksı üzerinde hayata geçirdiği Parima'da bahara özel bir kampanya başladığın duyurdu. Kampanya ile yatırımcıya peşinatsız ve yüzde 0.75'den başlayan faiz oranlarıyla ofis sahibi olma imkanı sunulacak. Teslime hazır durumda olan Parima Ofis'te ödemeler ise 2017 yılında başlanacak.

Parima'da "erken davranın geç ödeyin" kampanyası
Merkezi lokasyonu ve toplu ulaşıma yakın konumuyla dikkat çeken Parima fitness center, cafe lounge, back up office concierge hizmetleri ve 8 ile 18 kişilik olmak üzere iki toplantı odası hizmetleri sunuyor. Ofis çalışanlarının günlük ihtiyaçlarının karşılanması yönünde çok sayıda olanak içeren proje 16 kat üzerinde 15.500 metrekarelik bir alan üzerinde yükseliyor.

Bir ofiste olması gereken tüm olanakları, şehrin merkezinde, çevresine kıyasla en kolay ulaşılabilir lokasyona sahip olması ve sosyal olanakları ile dikkat çeken ‘Parima’, 48 m²’den başlayan ve 1.500 m2 ye varan seçenekleriyle sınırlı sayıda kalan ofisler sahip olduğu balkonlar da ferah bir çalışma ortamı sunuyor. 

Firma Bilgisi: feryapı
Proje Bilgisi: Parima Merter