Park Afyon'un inşaatı başladı

ECE Türkiye'nin yönetimini üstlendiği, Afyonkarahisar'da hayata geçirilen Park Afyon projesinin inşaatına başlandı

Park Afyon'un inşaatı başladı

10 Mart 2014 / emlakwebtv
ECE Türkiye’nin yönetimini, kiralanmasını ve konsept planlamasını üstlendiği alışveriş merkezi projesi Park Afyon, Afyonkarahisar'da yükseliyor. Afyon Girişim A.Ş.’nin 120 milyon dolarlık yatırımıyla haya geçen Park Afyon, 42 bin metrekare kiralanabilir alana sahip. Yaklaşık 160 mağazadan oluşan projede, ulusal ve uluslararası moda markaları, çok katlı mağaza, hipermarket, teknoloji market, çocuk eğlence merkezi, buz pisti, sinema ve 2.000 kişi oturma kapasiteli yeme içme alanının yanı sıra yerel ve dünya mutfağından lezzetler sunan seçkin kafe ve restoranlar da yer alacak. Açık ve kapalı olmak üzere toplam 1.150 araç kapasiteli otoparkın da bulunduğu alışveriş merkezinin 2015 yılı sonbaharında açılması planlanıyor.

Perakende markalarıyla görüşmeler devam ediyor
ECE Türkiye Genel Müdürü Andreas Hohlmann, “Park Afyon’un kaba inşaatına mart ayı başında başlandı. Perakende grupları ile görüşmelerimiz devam ediyor. Gerek yerli gerekse yabancı perakendecilerin alışveriş merkezimize gösterdikleri ilgi mutluluk verici. Proje kalitesi, güçlü marka karması ve yatırımcımız ile kurmuş olduğumuz sinerji sayesinde Park Afyon’un yakalayacağı başarıya güvenimiz sonsuz” dedi.

Park Afyon nerede?
Kaplıcaları, zengin doğal kaynakları, kültürel dokusu ile önemli turistik değerlere sahip olan Afyonkarahisar’ın eski otogar alanında inşaatına başlanan Park Afyon, şehrin tam merkezinde yer alıyor. Bu merkezi konumu sayesinde müşteriler, Park Afyon’a hem yaya yolu hem de özel ve toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşabilecekler. Alışveriş Merkezi’nin çekim alanında yaklaşık 700 bin kişi yaşıyor.