Park Alyans satılık daire fiyatları!

Coşkun Grup'un Ankara Çayyolu'nda hayata geçirdiği Park Alyans satılık daire fiyatları 434 bin TL'den başlıyor

Park Alyans satılık daire fiyatları!

Coşkun Grup'un Ankara Çayyolu'nda hayata geçirdiği Park Alyans satılık daire fiyatları 434 bin TL'den başlıyor. Örnek dairesi hazır durumda olan Park Alyans teslimlerinin 2017 yılı Mart ayı sonunda başlaması planlanıyor. 

Ev sahibi olmak isteyenlerin banka kredisi kullanabildiği Park Alyans satılık fiyatları 434 bin TL ile 1 milyon 375 bin TL arasında değişiyor. Proje tamamlandığında Park Alyans kiralık daire fiyatlarının ise 1.500 TL'den başlaması bekleniyor. 

Doğa dostu projelerden biri olan Park Alyans projesinde özel meyve bahçeleri ve 989 adet bitkiden oluşan alanlar bulunuyor. Projenin en dikkat çeken özelliklerinden biri ise, evlerdeki atık sular arıtılarak, payzaj sulamasında kullanılacak. Güneş enerhisi panelleri ile sitenin çevre aydınlatma enerjisi karşılanacak. Park Alyans örnek daireleri hazır durumda. 

Park Alyans daireleri ise akıllı ev sistemleri ile donatılıyor. Daire sahipleri, evlerdeki akıllı sistem sayesinde evlerini uzaktan kontrol edip, elektrik, ısıtma ve su sistemlerine müdahale edebilecek. Kameralı güvenlik ve kapalı otopark gibi özelliklerin yer aldığı Park Alyans projesinde dairelerde akıllı ev sistemlerinin yanı sıra ankastre ürünler de bulunuyor. 

14 bin 100 metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan proje 3 blokta toplam 163 adet daireden meydana geliyor. Projede 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+1 tipinde alanları 107 metrekare ile 316 metrekare arasında değişen dairelere yer veriliyor. Projede, A Blok ve C Blok teslimleri 2017 yılı Mart ayı sonunda, B Blok teslimleri ise 2017 yılı Aralık ayı sonunda başlayacak. 

"Park Alyans satılık daire fiyatları!" Başlıklı Haberin Galerisi

Park Alyans satılık daire fiyatları!

Park Alyans satılık daire fiyatları!

Park Alyans satılık daire fiyatları!

Park Alyans satılık daire fiyatları!

Firma Bilgisi: Coşkun İnşaat
Proje Bilgisi: Park Alyans