Park Alyans teslimleri 2017 yılında!

Doğa dostu projelerden biri olarak ''Sizi kendine bağlayacak'' sloganı ile yola çıkan Park Alyans teslimleri 2017 yılı Mart ayı sonunda başlayacak

Park Alyans teslimleri 2017 yılında!

Doğa dostu projelerden biri olarak ''Sizi kendine bağlayacak'' sloganı ile yola çıkan Park Alyans teslimleri 2017 yılı Mart ayı sonunda başlayacak. Projede, A Blok ve C Blok teslimlerinin 2017 yılı Mart ayı sonunda, B Blok teslimlerinin ise 2017 yılı Aralık ayı sonunda yapılması planlanıyor. Akıllı ev sistemleri ile donatılan projede evinizden uzaktayken bile sistemlere müdahale edebileceksiniz. 

3 bloktan oluşan Park Alyans projesi toplam 163 adet daireden meydana geliyor. 14 bin 100 metrekare arsa alanına sahip olan proje 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde büyüklükleri 107 metrekare ila 316 metrekare arasında değişen dairelerden oluşuyor. 

 

Park Alyans teslimleri Aralık 2016'da!

 

Projeden ev almak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Park Alyans satılık daire fiyatları 434 bin TL ile 1 milyon 375 bin TL arasında değişiyor. Proje tamamlandığında kiralık daire fiyatlarının ise 1.500 TL'den başlaması bekleniyor. 

Projenin en dikkat çeken özelliklerinden birisi evlerdeki atık suların arıtılarak peyzaj sulamasında kullanılacak olması. Aynı zamanda projede güneş enerjisi panelleri sayesinde sitenin çevre aydınlatması enerjisi karşılanacak. Böylelikle bina bütçesinden tasarruf sağlanmış olacak. 

 

Park Alyans teslimleri Aralık 2016'da!

 

Park Alyans projesinin konut sahiplerine sunduğu sosyal olanaklar ise şöyle; açık ve kapalı otopark, basketbol sahası, fitness merkezi, futbol sahası, tenis kortu, yürüyüş parkuru, kameralı güvenlik, güvenlik, sauna ve fin hamamı. Projenin dairelerinde ise ankastre beyaz eşya ürünler bulunuyor. 

Park Alyans örnek daireleri hazır

Ankara Çayyolu'nda Coşkun Grup imzası ile hayat bulan Park Alyans örnek daireleri ziyaretçilere açılmış durumda. Projeden daire sahibi olmak isteyenler satış ofisini ziyaret ederek örnek daireleri gezebiliyorlar. 

"Park Alyans teslimleri 2017 yılında!" Başlıklı Haberin Galerisi

Park Alyans teslimleri 2017 yılında!

Park Alyans teslimleri 2017 yılında!

Park Alyans teslimleri 2017 yılında!

Park Alyans teslimleri 2017 yılında!

Firma Bilgisi: Coşkun Grup
Proje Bilgisi: Park Alyans