Park Avenue Projesi

YDA Grup imzası ile hayata geçirilen Park Avenue Projesi 133 bin metrekare alan üzerinde, Ankara Yenimahalle'de yükseliyor

Park Avenue Projesi

YDA Grup imzası ile hayata geçirilen Park Avenue projesi 133 bin metrekare alan üzerinde, Ankara Yenimahalle'de yükseliyor. Ankara Park Avenue projesi 1885 adet daireden meydana geliyor. 3+1 ve 4+1 konut tiplerinin yer aldığı, 133 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Park Avenue ilk etap teslimlerin 2016, ikinci etap teslimlerinin ise 2017 yılında yapılması bekleniyor. 

Park Avenue projesinin daire sahiplerine sunduğu sosyal imkanlar içerisinde; Fitness merkezi, sauna, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, spor alanları, buhar odası, dinlenme alanları, yürüyüş yolları bulunuyor. Projenin daire özellikleri ise şöyle; alarm sistemleri, ankastre beyaz eşya, ebeveyn banyosu, intercom sistemi, ısı pay ölçer. 

Park Avenue Projesi

Park Avenue fiyatlarının ise 420 bin lira ile 660 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projede banka kredisi kullanılabildiği gibi kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor. Projede fiyatlar ve ödemeler ile ilgili detaylı bilgileri satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Ankara Yenimahalle'de yükselen Park Avenue projesi Mehmet Akif Mahallesi'nde konumlanıyor. Örnek dairesi hazır durumda olan proje 40 katlı 8 blok ve 11-13 katlı kısa bloklardan oluşacak. Projede bayanlara özel ayrı sosyal donatılar da yer alıyor. Bunların yanında aileler için de uygun sosyal imkanlara yer verildi. 

Park Avenue Projesi

Park Avenue adres bilgisi :  Mehmet Akif Ersoy Mah. Anadolu Bulvarı Üzeri Park Avenue Yenimahalle / ANKARA

Park Avenue iletişim bilgileri
Telefon: 0312 386 38 38
Web: www.ydaparkavenue.com.tr

Firma Bilgisi: Yda Grup
Proje Bilgisi: Park Avenue