Park Azur ile her mevsim Bodrum

Bodrum'un merkeze en yakın ve en yeşil koyu olan Torba'da hayata geçirilen Park Azur Torba villaları keyifli bir tatil imkanı sunuyor

Park Azur ile her mevsim Bodrum

Bodrum'un merkeze en yakın ve en yeşil koyu olan Torba'da hayata geçirilen Park Azur Torba villaları keyifli bir tatil imkanı sunuyor. Ankara'da hayata geçirdiği projelerle adından söz ettiren Uzaltaş AŞ'nin imzası bulunan Park Azur Torba villalarının geleneksel Bodrum evlerinden ilham alınarak tasarlandığını kaydeden Uzaltaş AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, projede herkesin kendi Bodrum'unu bulabildiğini söyledi.

Park Azur Torba

Bodrum projesinde de iddialı
Projeyle ilgili bir açıklama yapan Ünal Pala, Başkent'te ulaştıkları lüks ve markalı proje başarılarını Bodrumda da sürdürmeyi planladıklarını belirterek: 'Antik çağlardan günümüze gelen, tarihi değeri de oldukça yüksek olan Bodrum'da da konforlu tatilin kapılarını açmak için Park Azur Torba projesini hayata geçirdik. Projemizi tasarlarken Bodrum'un kendisinden ilham aldık.İlçe mimarisinin aslı korunarak modern tasarımlarla yeniden uyarlanmasıyla oluşturulan projemiz Bodrum kadar canlı, vazgeçilmez ve huzurlu bir proje oldu.' dedi.

İki farklı tipte 17 villa
Projede iki farklı tipte 17 villanın bulunduğunu ifade eden Pala, özel tasarımlı lüks villaların her kolaylığı sağlamak üzere tasarlandığını bildirerek sözlerine şöyle devam etti:

'Park Azur Torba villalarında, dört dörtlük bir tatil köyünde bulunabilecek her türlü ayrıcalık ev sahiplerine özel olarak kurgulandı. Havaalanına 25 kilometre, şehir merkezine ise 5 kilometre uzaklıkta konumlanan, berrak denizi ve tertemiz sahiliyle dikkati çeken Park Azur Torba villalarında, bir adet özel yat iskelesi ve tüm villaların kullanabileceği yat bağlanacak alan bulunuyor. Ayrıca tüm villalarımız yüzlerce yıllanmış çam ağacının yer aldığı yemyeşil orman içinde yer alırken, her birine özel 75 metrekare yüzme havuzları da bulunuyor. Peyzaja da ayrı özen göstererek tatil keyfini konfor ve lüksle birleştirdiğimiz Park Azur Torba projemizde şuan sınırlı sayıda villalar kaldı.'