Park Balçova

Yunusoğlu İnşaat imzası taşıyan Park Balçova İzmir'de 3 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor

Park Balçova

Yunusoğlu İnşaat imzası taşıyan Park Balçova İzmir'de 3 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 29 adet dairenin yer aldığı projede satılık daire büyüklükleri 180 metrekareden başlıyor. Daireler ise hemen teslim. 

Park Balçova projesinde 3+1 daireler 180 metrekare 4+1 daireler ise 246 metrekare olarak belirlendi. Proje akıllı ev sistemi ile donatılıyor. Park Balçova projesinin daire sahiplerine sunduğu sosyal donatılar şöyle; açık yüzme havuzu, bilardo, kameralı güvenlik, basketbol sahası, masa tenisi, deniz manzarası, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, kapalı yüzme havuzu.

 

Park Balçova

 

Park Balçova fiyatlarının ise 1 milyon 100 bin liradan başlaması bekleniyor. Projede daireler banka kredisi için uygun. 29 daireden oluşan Park Balçova daire özellikleri ise şöyle; alarm sistemleri, ankastre beyaz eşya, ebeveyn giyinme odası, hobi odası, yerden ısıtma, balkon, ebeveyn banyosu ve kombi.

İzmir Balçova'da yükselen Park Balçova, İzmir Ekonomi Üniversitesi'ne olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. Avantajlı bir lokasyonda yer alan proje 2 bloktan oluşuyor. Projede bir blok ise deniz manzarasına sahip. 

 

Park Balçova

 

Park Balçova adres bilgisi : Korutürk Mahallesi 35330 Balçova - İzmir 

Park Balçova iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0232 238 54 44
Web adresi : www.yunusoglu.com.tr
E-posta adresi : info@yunusoglu.com.tr

"Park Balçova " Başlıklı Haberin Galerisi

Park Balçova

Park Balçova

Park Balçova

Park Balçova

Firma Bilgisi: Yunusoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Park Balçova