Park Dedeman Elazığ için anlaşma imzalandı

Dedeman Gurubu ile Ballıca Otelcilik Park Dedeman Elazığ için anlaşmaya vardı. Otelin 1 Ocak'tan itibaren hizmet vermesi bekleniyor

Park Dedeman Elazığ için anlaşma imzalandı

1 Ocak 2016'dan itibaren hizmet vermeye başlaması beklenen Park Dedeman Elazığ Otel için, Dedeman Grubu ile Ballıca Otelcilik arasında işletme anlaşması imzalandı.  Yatırımın, bölgede iş dünyasının konaklama ihtiyacına yanıt vermesi hedefleniyor. 

Dedeman Grubu yatırımlarına devam ediyor
Elazığ'da yeni yılla birlikte faaliyet geçecek olan Park Dedeman Elazığ'ın işletme sözleşmesi imza töreni, Ballıca Otelcilik Yönetim kurulu Başkanı Ahmet Ballıca ve Dedeman Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Murat Dedeman ve diğer şirket yetkililerinin katıldığı bir toplantı ile atıldı. Park Dedeman Elazığ'da Park Dedeman konsepti ile hizmet verileceğini söyleyen Dedeman Turizm Yönetimi A.Ş. Genel müdürü Emrullah Akçakaya, grubun yurt içinde ve dışında yatırımlarına hız kesmeden devam ettiğini söyledi. Akçakaya, 2016'ya Park Dedeman Elazığ ile girmeye hazırladıklarını da vurgulayarak:

" Sonrasında yıl içinde planladığımız Trabzon, Tokat ve Osmaniye otellerimizin açılışları için hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Sahip olduğu tarihi ve kültürel değerleri günümüze taşıyan Elazığ’da, Ocak 2016’da açılacak yeni otelimizin hem şehre hem de ülke turizmine hayırlı olmasını diliyoruz.” dedi.

Park Dedeman Elazığ
Elazığ'ın en merkezi yerinde hayata geçirilen Park Dedeman Elazığ bünyesinde 72 oda bulunuyor. 3 süit ve her biri özenle hazırlanan 66 standart odanın yanında, 3 adet engelli odası ve sigara içmeyen misafirlere özel olarak tasarlanmış katlara yer verilen Park Dedeman Elazığ'da Türk hamamı, sauna, tuz odası ve kapalı yüzme havuzu da bulunuyor.