Park Mavera'da 2. Etap dönemi

Makro-Akyapı Ortak girişimi ve Emlak Konut Güvencesiyle Başakşehir'de inşa edilen Park Mavera'da ikinci etap satışları için hazırlıklar tamamlandı.

Park Mavera'da 2. Etap dönemi

Makro-Akyapı Ortak girişimi, Park Mavera projesinin birinci etabındaki satış başarısını ikinci etaba da taşımayı planlıyor. Emlak Konut Güvencesiyle, Türkiye'nin ilk planlı kent meydanı Başakşehir Yeni Merkez'de inşa edilen projede ikinci etap satışları için hazırlıklar tamamlandı. 

Park Mavera 2. etaba hazır
Park Mavera
'da satışa sunulan 672 dariden 650'sinin 22 saatte satışının gerçekleştiği ilk etap satış başarını 2. etapta da tekrarlamayı planladıklarını açıklayan Makro-Akyapı Ortak Girişimi İcra Kurulu Başkanı Ercan Uyan, ilk etap yatırımcılarının ikinci etabı da yakın takibe aldıklarını söyledi. Uyan, birinci etaptan konut alanların elde ettiği yüksek prim nedeniyle ikinci etaba da ilgi gösterdiğini vurgulayarak:

"Projenin ikinci etabının satış hazırlıkları devam ediyor. Makro-Akyapı Ortak Girişimi olarak makul kar marjlarıyla projelerimizi satışa sunduk. Park Mavera, bölgedeki yatırımcılar tarafından referans proje olarak gösteriliyor. "dedi. 

 

Park Mavera'da 2. Etap dönemi

 

Düşük aidat ve avantajlı lokasyon
Meydan üzerinde yer alacak kamu kurumlarına komşu olacak şekilde konumlandırılan Park Mavera 2, metro ve tramvay gibi ulaşım imkanlarına da oldukça yakın bir lokasyona sahip. Sağlık Kent ve özel sağlık tesislerine yakınlığıyla da dikkat çeken proje 3. Köprü bağlantı yolu üzerinde yer alıyor. Projede ev alanlar, oluşturulan sistem ile kira öder gibi aidat ödemek zorunda da kalmayacak. Sistem sosyal tesisler içerisinde yer alan satılabilir ticari alanların bir kısmının siteye gelir getirmesi için bağışlanması girişimine dayanıyor. Satıştan elde edilen gelir, aidatların önemli ölçüde düşmesine yol açıyor. 

 

Firma Bilgisi: Makro Inşaat - Akyapı
Proje Bilgisi: Park Mavera