Park Mozaik'te yaşam Yeni Yıl partisiyle başladı

TEPE İnşaat ve MESA Mesken'in Ankara Yaşamkent'teki ortak projesi Park MOZAİK'ten konut alanlar yeni yıl partisinde bir araya geldi

Park Mozaik'te yaşam Yeni Yıl partisiyle başladı

TEPE İnşaat ve MESA Mesken, Ankara Yaşamkent'te hayata geçirdiği ortak projeleri Park MOZAİK'i tercih eden aileleri yeni yıl partisinde buluşturdu. Park MOZAİK satış ofisinde düzenlenen partiye katılanlar bir yandan gelecekteki komşularıyla tanışma fırsatı bulurken bir yandan da projenin geldiği son aşama ile ilgili bilgi aldı.

Tepe ve Mesa yöneticileri de katıldı
MESA Mesken Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Başkanı Can Aynagöz, Türkiye'de inşaat sektörünün iki dev firmasının ortaya koyduğu Park MOZAİK'e duydukları güvenden dolayı projenin gelecekteki sakinlerine teşekkür etti. Aynagöz, "MESA, Ankara Eskişehir Yolu'nda çağdaş site yaşamını tanıştıran ve bölgeye adeta damgasını vurmuş bir firmadır. Uzun bir aradan sonra bu bölgeye dönüşümüzü Park MOZAİK ile gerçekleştiriyoruz. Projemizin, güvenliği, sosyal tesisleri, peyzajı ile fark yaratacağına ve bu bölgeye çok şey katacağına inanıyoruz. 2014 yılını, Park MOZAİK'ten bir konut alarak hem güzel bir yuva hem de akıllı bir yatırıma imza atmanın keyfi ile tamamlayan siz değerli ailelere 2015 yılında da sağlık ve mutluluk diliyorum" dedi.  

Park Mozaik

Park Mozaik projesi
Park MOZAİK'te 3'ü kule 10'u yatay olmak üzere toplam 13 blok ve 885 konut bulunuyor. Park MOZAİK, büyüklükleri 92 ile 240 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 dubleks ve 6+1 dairelerle farklı ihtiyaçlara göre seçenekler sunuyor. Toplam 75 bin metrekarelik bir alan üzerine inşa edilecek olan Park MOZAİK, bu geniş alanı ince bir zevkle tasarlanmış peyzaj ve burada yaşayanların her ihtiyacına hitap edecek sosyal mekanlar sunarak değerlendiriyor. Araç trafiği yerin altından işleyecek Park MOZAİK'te 180 adet araçlık açık, 1.270 araçlık kapalı otopark bulunuyor.

Eşsiz peyzajı ile bölgesindeki diğer projelerden ayrılan Park MOZAİK, geniş yeşil alanlar, büyük ve küçük süs havuzları, çocukların dilediğince oynayabileceği macera adası ve anfi tiyatro gibi imkanlar sunuyor. Park MOZAİK'te kule blokların altında, içinde fitness salonu, yaz aylarında açık havada güneşlenme keyfi sunan kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu ve sauna yer alan 2.000 metrekarelik bir sosyal tesisi bulunuyor.

"Park Mozaik'te yaşam Yeni Yıl partisiyle başladı" Başlıklı Haberin Galerisi

Park Mozaik'te yaşam Yeni Yıl partisiyle başladı

Park Mozaik'te yaşam Yeni Yıl partisiyle başladı

Park Mozaik'te yaşam Yeni Yıl partisiyle başladı

Park Mozaik'te yaşam Yeni Yıl partisiyle başladı

Proje Bilgisi: Park Mozaik