Park Mozaik'te şimdi al teslimde öde fırsatı

Tepe-MESA ortaklığıyla hayata geçirilen Park Mozaik projesinde "Evini Şimdi Al, Teslimde Öde" kampanyası başladı

Park Mozaik'te şimdi al teslimde öde fırsatı

Gayrimenkul sektöründe 50 yıla varan deneyimlerini Park Mozaik projesinde bir araya getiren TEPE ve MESA, "Evini Şimdi Al, Teslimde Öde" kampanyasına başladıklarını duyurdu. 

Park Mozaik projesi
TEPE ve MESA imzasıyla Ankara'da hayata geçirilen ve yeşil alan ve yaşam kalitesiyle öne çıkan Park Mozaik'te yeni bir kampanya başladı. Toplamda 75 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen Park Mozaik'te yatırımcıya, ödemeye teslimatta başlama şansı sunuluyor.

2+1'den 6+1'e kadar değişen farklı daire tipleri içeren Park Mozaik'te yaşam birimleri, panoramik kent manzarası içeriyor. Yatırımcıya oyun parkı, yeşil alanlar ve süs havuzları gibi sosyal imkanların sunulduğu Park Mozaik'te ilk etap teslimleri Aralık 2016'da başlayacak.

Başkentin en renkli projesi PARK MOZAİK’te, 2+1, 3+1, 4+1, 4+1 dubleks, 5+1, 5+1 dubleks ve 6+1 alternatiflerden oluşan, ailelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan toplam 885 daire bulunuyor.

Park Mozaik'te "teslimatta öde" kampanyası
Park Mozaik'ten ev almak isteyen yatırımcılar için geliştirilen kampanya ile birlikte, peşinat ve banka kredisi taksitlerini teslim sonrası Ocak 2017'de ödeme fırsatı sunuluyor. 

Firma Bilgisi: tepe-mesa
Proje Bilgisi: Park Mozaik