Park Nilüfer Bursa fiyatları 440 bin TL'den başlıyor

Ergünkent İnşaat imzası ile Bursa Nilüfer'de hayata geçirilen Park Nilüfer Bursa fiyatları 440 bin TL'den başlıyor

Park Nilüfer Bursa fiyatları 440 bin TL'den başlıyor

Ergünkent İnşaat imzası ile Bursa Nilüfer'de hayata geçirilen Park Nilüfer Bursa fiyatları 440 bin TL'den başlıyor. İzmir yolu üzerinde inşa edilen proje Nilüfer İstasyonU'nun yanında yer alıyor. 

Park Nilüfer projesi 18 bin 194 metrekarelik arsa alanı üzerinde kuruluyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konut tiplerinin yer aldığı projede daire büyüklükleri 96 metrekare ile 260 metrekare arasında değişiyor. Projede toplam 340 adet daireye yer veriliyor. 

Mart 2018'de teslimlerin yapılması planlanan Bursa Park Nilüfer projesi arazisinin yüzde 77'si yeşil alanlar için ayrılıyor. 6 bloktan meydana gelen projede bloklar 13, 14 ve 15 katlı olarak yükseliyor. 

Bursa Park Nilüfer projesi fiyatları 

Konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Projede aynı zamanda yüzde 50 peşinatla firma bünyesinde teslime kadar vade yapılabiliyor. Park Nilüfer Bursa fiyatları 440 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Park Nilüfer projesinde fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile ilgili detayları satış ofisi ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. 

Park Nilüfer nerede? 

Bursa Nilüfer'de yükselen proje İzmir Yolu üzerinde yer alıyor. Nilüfer istasyonunun yanı başında konumlanan Park Nilüfer Bursa, Carrefour'a 3 dakikalık mesafede yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Ergünkent İnşaat
Proje Bilgisi: Park Nilüfer