Park Residences Bağdat Caddesi!

Bağdat Caddesi'nde yükselen Park Residences Cadde'de dairelerin ortalama metrekare birim fiyatı 4 bin 500 dolardan başlıyor

Park Residences Bağdat Caddesi!

Birleşik Gayrimenkul tarafından İstanbul Anadolu Yakası'nın en değerli lokasyonlarından biri olan Bağdat Caddesi üzerinde inşa edilen Park Residences Cadde'ye hemen taşınılabiliyor veya kiraya verilebiliyor. 

Toplam 44 bin metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan Park Residences Cadde, 44 katlı 4 blok halinde yükseliyor. 20 bin metrekarelik kısmı yeşil alan olarak değerlendirilen proje; Adalar, Marmara Denizi ve Göztepe Parkı manzarasına hakim bir bölgede yer alıyor. 

Park Residences Cadde; 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve penthouse olmak üzere toplam 341 adet daireden meydana geliyor. Büyüklükleri 102 metrekare ila 690 metrekare arasında olan dairelerin metrekare birim fiyatı 4 bin 500 dolardan başlıyor, 8 bin 500 dolara kadar yükselebiliyor. Ayrıca projenin dolar kuru 2.75 TL'ye sabit.  

Park Residences Bağdat Caddesi;  marmaray ile tarihi yarımadaya 15 dakika, Kadıköy'e 3 kilometre, Taksim'e 15 kilometre, Boğaziçi Köprüsü'ne 12 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 17 kilometre ve Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'na ise 20 kilometre mesafede. 

Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Derbazlar, proje ile ilgili şöyle bir değerlendirme yaptı; 

“20 bin metrekare yeşil alan ve koşu parkuru üzerine konumlanmış ve hemen taşınmaya hazır Park Residences Cadde, sosyal donatılarıyla öne çıkıyor. Proje içinde; fitness salonu, yoga stüdyosu, aletli pilates alanı, spinning stüdyosu, kişiye özel meditasyon dersleri, cildinizi yenileyip güzelleştirecek, sudaki kloru yok ederek cildi gençleştirecek nem ayarlı C vitaminli duşlar, spa, sauna, hamam, şok duşlar, dinlenme odası, concierge ve güvenlik hizmetleri, ısıtma sistemli açık yüzme havuzu, manzaralı lounge alanları, çocuk ve genç oyun odaları, toplantı odaları, yürüyüş parkuru yer alıyor.” 

Firma Bilgisi: Birleşik Gayrimenkul Geliştirme Ve Inşaat A.ş
Proje Bilgisi: Park Residences Cadde