Park Residences Caddde satışa sunuldu

Birleşik Gayrimenkul'ün Bağdat Caddesi'nde hayata geçirdiği Park Residence Cadde daireleri satışa sunuldu. Projede 1+1'den 4+1'e kadar değişen daire tipleri bulunuyor

Park Residences Caddde satışa sunuldu

1+1'den 4+1'e kadar daire seçeneklerinin yer aldığı Park Residences Cadde'de satışlar başladı. Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Derbazlar Anadolu Yakası'nın en iddialı projelerinden biri olan Park Residences Cadde'nin yüksek inşaat kalitesiyle inşa edildiğini söyledi.

Metrekaresi 4 bin 500'den başlayan fiyatlarla
Bağdat Caddesi'nde yaklaşık 20 dönümlük arazi üzerinde hayata geçirilen projenin emsallerine kıyasla uygun fiyat avantajlarıyla satışa sunulduğunu belirten Derbazlar:

"Metrekare fiyat aralıklarımız 4 bin 500-8 bin 500 dolar arasında değişiyor. Dairelerimiz evine hemen taşınmak isteyen, Bağdat Caddesi'nin merkezinde geniş bir peyzaj alanı içinde ve manzaraya haki yaşamak isteyen ailelerin tercihi olacak. Sadece Kadıköy'ün değil, İstanbul'un da en önemli projelerinden birini hayata geçirdik..." dedi.

Park Residences Caddde satışa sunuldu

Sosyal donatılar ve 360 derecelik İstanbul manzarası
360 derecelik İstanbul manzarasıyla da dikkat çeken Park Residences Cadde projesi,  sahip olduğunu ve sosyal donatılarıyla da yatırımcılardan büyük ilgi göreceğe benziyor.  Projede, iftness salonu, yoga stüdyosu, aletli pilates alanı, sipnnig stüdyosu ve kişiye özel meditasyon dersi imkanları sunuluyor. Schuco marka aluminyum doğrama, ithal doğal ahşap kaplama ve lake daire için kapılara sahip proje, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 20, Kadıköy'e 3, Boğaz Köprüsü'ne de 12 km uzaklıkta yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Birleşik Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Park Residences Cadde