Park Residences Cadde projesi!

Park Residences Cadde projesi İstanbul Kadıköy’de 44 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor

Park Residences Cadde projesi!

Park Residences Cadde projesi İstanbul Kadıköy’de 44 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş. tarafından hayata geçirilen proje 341 adet rezidans daireden oluşuyor. Park Residences Cadde projesi satılık büyüklükleri ise 117 metrekareden başlıyor.

Park Residences Cadde projesi!

Park Residences Cadde projesinin daire sahiplerine sunduğu sosyal imkanlar içerisinde; kameralı güvenlik, sauna, çocuk yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, Türk hamamı, fitness merkezi ve çocuk oyun alanları bulunuyor.

Park Residences Cadde projesi fiyatları ise metrekare birim fiyatı üzerinde hesaplanıyor. Projede en düşük metrekare birim fiyatının 4 bin 500 dolar olması bekleniyor.

Park Residences Cadde projesi!

Anadolu Yakası’nın büyük projelerinden olan Four Winds Residence projesini satın alan Birleşik Gayrimenkul projenin ismini Park Residences Cadde olarak değiştirmişti. Bağdat Caddesi’nin kalbinde konumlanan Park Residences Cadde projesi 360 derece İstanbul manzarasına sahip.

Kadıköy Bağdat Caddesi’nde yükselen Park Residences Cadde projesi,  Kadıköy’e 3 kilometre, Boğaz Köprüsü’ne ise 12 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Park Residences Cadde projesi adres bilgisi şöyle; Göztepe Mahallesi Mehmet Şeyda Sokak No: 1/5 Kadıköy – İstanbul

Park Residences Cadde projesi iletişim bilgileri
Telefon : 0216 504 18 80
Web adresi : parkresidencescadde.com

Firma Bilgisi: Birleşik Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Park Residences Cadde