Park Residences Cadde'den "Sevgililer Günü" fırsatı

Park Residences Cadde'de Sevgililer Günü'ne özel olarak hazırlanan kampanya ile dolar 2.75 TL'ye sabitlendi

Park Residences Cadde'den

Sevgililer Günü'ne özel bir fırsat kampanyası hazırlayan Park Residences Cadde projesinde, dolar 2.75 TL'de sabitlendi. Projede metrekare fiyatları 4.500-7.500 TL aralığında değişiyor.

Park Residence Cadde projesi
İstanbul'un en değerli lokasyonlarından biri olan Gözdepe-Bağdat Caddesi'nde hayata geçirilen Park Residences Cadde, İstanbul manzarasına hakım 44 katlı dört kuleden meydana geliyor. Projede 102 metrekareden başlayan ve 117, 223, 263, 350 ve 690 metrekareye kadar genişleyebilen, farklı yaşam tazlarına yönelik olarak hazırlanmış 1+1'den penthouse'a kadar farklılaşan yelpazede konutlar satışa sunuluyor. 

Park Residence Cadde daire fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın...

Park Residence Cadde sosyal alanları

Park Residences Cadde'den "Sevgililer Günü" fırsatı

Adalar ve Marmara Denizi manzaralı Park Residence Cadde projesi bünyesinde vale parking, oda temizliği, kahvaltı servisi, çamaşır yıkama ve kuru temizleme, evcil hayvan bakımı, özel güvenlik, limuzin, tekne ve araç ulaşım transfer hizmetleri de sunuluyor. Projede çocuklar için oyun odaları, açık yüzme havuzu, spor olanakları ve çocuk parklarına da yer ayrıldı...

Park Residence Cadde nerede
Göztepe Özgürlük Parkı'na oldukça yakın bir mesafede Bulanan Park Residence Cadde, Moda Deniz Kulübü, İstanbul Yelken Kulübü, Galatasaray Yelken Kulübü ve Marmara Yelken Kulübü'ne de komşu bir lokasyonda bulunuyor. 

 

Firma Bilgisi: Birleşik Gayrimenkul
Proje Bilgisi: park residence cadde