Park Yaşam Ataşehir Çiğli!

İzmir'in değer kazanan semti Çiğli Ataşehir'de yükselen Park Yaşam, konut ve villalardan meydana geliyor

Park Yaşam Ataşehir Çiğli!

İzka İnşaat ile Gültekinler İnşaat ortaklığında hayata geçirilen Park Yaşam Ataşehir; İzmir'in Çiğli Ataşehir bölgesinde yükseliyor. Az katlı yatay bloklar halinde tasarlanan projenin örnek dairesi hazır durumda. 

Toplam 52 bin metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan Park Yaşam Ataşehir, 859 adet daire ile 18 adet villadan meydana geliyor. Projenin 35 bin metrekarelik kısmı ise yeşil alan olarak değerlendiriliyor. 

Refah yaşam tarzı ön planda tutularak dizayn edilen Park Yaşam Ataşehir Çiğli'de 1+1, 2+1, 3+1 ve 3+2 tipinde daire seçenekleri ile birlikte dubleks, teras olanakları ve winter garden konseptli daireler de yer alıyor. 

Park Yaşam Ataşehir Çiğli'nin sosyal olanakları içerisinde; yürüyüş parkurları, spor sahaları, açık ve kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı sosyal tesis, basketbol sahası,  fitness salonu ve tenis kortları bulunuyor. 

Metro istasyonuna 5 dakikalık yürüme mesafesinde olan Park Yaşam Ataşehir Çiğli;  bölgenin 400 yatak kapasiteli ilk devlet hastanesi ve özel hastanelerin yanı sıra okulların ve alışveriş merkezlerinin yanında konumlanıyor. 

Park Yaşam Evleri İzmir hakkında bilgi veren İzka İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Azat Yeşil; 

 "Son yıllarda artan nüfus, şehir yaşamında konumun önemini ön plana çıkardı. Biz de bunu dikkate alarak şehrin merkezinde, şehrin stresinden uzak bir yaşamı amaçladık ve projemizi avantajlı bir konumda hayata geçirdik. Park Yaşam Ataşehir, metro istasyonuna 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde, hastanelerin yanı sıra özel okulların ve alışveriş merkezlerinin yanı başında yer alıyor" dedi.  

Firma Bilgisi: Izka Inşaat - Gültekinler Inşaat
Proje Bilgisi: Park Yaşam Ataşehir