Parktepe Evleri Projesi

Şahika Yapı güvencesi ile hayata geçirilen Parktepe Evleri projesi teslimlerinin 2016 yılı içerisinde yapılması planlanıyor

Parktepe Evleri Projesi

Şahika Yapı güvencesi ile hayata geçirilen Parktepe Evleri projesi teslimlerinin 2016 yılı içerisinde yapılması planlanıyor. 10 bin 285 metrekare alan üzerinde yükselen Parktepe Evleri projesi 89 adet daireden meydana geliyor. Parktepe Evleri projesi satılık daire büyüklükleri 171 ile 316 metrekare arasında değişiyor. 

Parktepe Evleri Projesi

Parktepe Evleri projesi 2+1, 4+1 ve 5+1 konut tiplerinden meydana geliyor. Projenin daire sahiplerine sunduğu sosyal imkanlar içerisinde; basketbol sahası, kapalı otopark, fitness merkezi, yürüyüş parkuru, açık otopark, kapalı yüzme havuzu, güvenlik, sauna ve kameralı güvenlik bulunuyor. Projenin daire özellikleri ise şöyle; ısı pay ölçer, ankastre beyaz eşya, merkezi ısıtma ve balkon.

Parktepe Evleri Projesi

Parktepe Evleri projesi fiyatlarının 650 bin lira ile 1 milyon 600 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projede daireler banka kredisi için uygun. Parktepe Evleri fiyat, ödeme seçenekleri ve özellikleri ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Parktepe Evleri Projesi

Ankara İncek'te hayata geçirilen Parktepe Evleri projesi arazi eğimi sebebi ile manzarası kapanmayacak bir konumda yükseliyor. Modern mimarisi ile dikkat çeken Parktepe Evleri projesi 20 katlı dikey yapılanma sayesinde yeşil alanlar projenin yüzde 70'ini kaplıyor. Örnek dairesi hazır olan A blokta satışların başladığı Parktepe Evleri projesi 2 bloktan oluşuyor. 

Parktepe Evleri adres bilgisi : Beytepe Mahallesi Küme Evleri No: 275 Beytepe - Çankaya - Ankara 

Parktepe Evleri iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0312 474 00 11 
Web adresi : parktepe.com.tr
E-posta adresi : info@parktepe.com.tr

Firma Bilgisi: Şahika Yapı
Proje Bilgisi: Parktepe Evleri