Parktepe Evleri

Parktepe Evleri, Şahika Yapı imzası ile Ankara'da hayata geçiriliyor

Parktepe Evleri

Parktepe Evleri, Şahika Yapı imzası ile Ankara'da hayata geçiriliyor. 10 bin 285 metrekare alan üzerinde konumlanan Parktepe Evleri 2+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerinden oluşuyor. Parktepe Evleri satılık daire büyüklükleri ise 171 ila 316 metrekare arasında değişiyor. 

Parktepe Evleri projesinin daire sahiplerine sunduğu sosyal imkanlar içerisinde; açık otopark, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, fin hamamı, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, sauna ve yürüyüş parkuru yer alıyor. Projenin daire özellikleri ise şöyle; ankastre beyaz eşya, ısı pay ölçer, balkon ve merkezi ısıtma. 

Parktepe Evleri

Parktepe Evleri fiyatlarının 650 bin lira ile 1 milyon 600 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Parktepe Evleri'nde daireler ise banka kredisi için uygun. Projede ödeme seçenekleri ve fiyatlar ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

2 blokta toplam 86 adet daireden oluşan Parktepe Evleri Ankara İncek'te yer alıyor.Bloklar ise 20 katlı olarak yükseliyor. 20 katlı dikey yapılanmadan sebep yeşil alanlar yüzde 70 alana yayılıyor. Arazi eğimi dolayısıyla ise projede manzara hiç kapanmıyor. Parktepe Evleri teslimlerinin 2016 yılında yapılması planlanıyor. Örnek dairesi hazır olan Parktepe Evleri'nde A Blok satışları başladı. 

Parktepe Evleri

Parktepe Evleri adres bilgisi : Beytepe Mahallesi Küme Evleri No: 275 Beytepe-Çankaya/Ankara
Parktepe Evleri iletişim bilgileri
Telefon : 0312 474 00 11
Web : http://parktepe.com.tr/ 

 

Firma Bilgisi: Şahika Yapı
Proje Bilgisi: Parktepe Evleri