Parktepe Evleri'nde "Alman" teknolojisine yatırım

Şahika Grup Yönetim Kurulu Başkanı İç Mimar Murat Altuntaş Parktepe Evleri'nde yer alan 89 konutun her noktasında Alman teknolojisine yer verdiklerini söyledi

Parktepe Evleri'nde

Ankaralıların hayallerindeki evleri hayata geçirmeyi planladıklarını ve bu konutlara imza atarken konut sahiplerini en iyiyle buluşturmayı hedeflediklerini söyleyen Şahika Grup Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İç Mimar Murat Altuntaş, Parktepe Evleri'nde yer alan 89 konutun her birinde Alman teknolojisine yer verdiklerini söyledi. Şahika Grup olarak hayata geçirilen her proje ve üretilen her konutun arkasında olduklarını söyleyen Altuntaş bu amaç doğrultusunda Alman teknolojisine özel önem verdiklerini ifade etti.

Parktepe Evleri'nde "Alman" teknolojisine yatırım

Parktepe Evleri'nde Alman teknolojisi
Şahika Grup evleri'nin Alman disipliniyle üretilen malzemelerle büyük oranda örtüştüğünü söyleyen Altuntaş:

"Elbette ülkemizde üretilen çok sayıda ürün, dünyanın pek çok gelişmiş ülkesini aratmayacak nitelikte. Ancak farkımızı ortaya koymak, sınırları zorlamak için ‘Alman ekolü’nü Beytepe’nin zirvesindeki Parktepe Evleri projemize taşımak istedik" dedi.

Her konutta Made in Germany etkisi
Başta mutfak, banyo ve lavabolar olmak üzere görünen kısımların yanında tesisatta da Alman teknolojisi ile üretilen üst segment borular kullandıklarını söyleyen Altuntaş, bu durumun maliyetleri ciddi oranda artıran handikabına rağmen firmanın asla taviz vermediği "kalite anlayışın" yansıttığını söyeledi. Altuntaş:

"Bu anlayışımız ürettiğimiz konutların çok uzun yıllar aynı kalite ve sağlamlıkta kalmaya devam etmesini sağlayacak" dedi. 

Firma Bilgisi: Şahika Grup
Proje Bilgisi: Parktepe