Paşa Şehircilik Bakırköy projesi!

Paşa Şehircilik tarafından Bakırköy İncirli’de inşa edilen Paşa Şehircilik Bakırköy projesi, Bakırköy Devlet Hastanesi’ne yürüme mesafesinde…

Paşa Şehircilik Bakırköy projesi!

İstanbul Avrupa Yakası’nın değerli ilçesi Bakırköy’de İncirli Caddesi üzerinde hayata geçirilen Paşa Şehircilik Bakırköy projesinin bu yıl içerisinde teslim edilmesi bekleniyor. Projede home ofis ve ticari birimlere yer veriliyor.

Kentsel dönüşüm kapsamında hayat bulan Paşa Şehircilik Bakırköy projesinin inşaat alanı 2 bin 200 metrekare olarak hesaplanıyor. Projedeki dükkanların alanı 550 metrekare, 2+1 tipindeki home ofislerin alanı ise 115 metrekare.

12 adet home ofise yer verilen Paşa Şehircilik Bakırköy projesi; E-5 karayoluna, metrobüs durağına ve birçok ticari iş merkezine yürüme mesafesinde konumlanıyor.

Paşa Şehircilik Bakırköy projesinin donatıları içerisinde; kapalı otopark, Kone asansör, elektrik kesintilerine karşı jeneratör, Kale çelik kapılar, özel imalat ahşap iç kapılar ve doğramalar, özel imalat ahşap mutfak, ses ve ısı izolasyonu uygulamaları mevcut.

Bakırköy Devlet Hastanesi’ne yakın mesafede olan Paşa Şehircilik Bakırköy projesi; Bakırköy Meydan’a, Caruosel Alışveriş Merkezi’ne, Capacity Alışveriş Merkezi’ne, Kültür Üniversitesi’ne ve daha bir çok eğitim, eğlence ve hastane birimlerine yakın mesafede. 

Firma Bilgisi: Paşa Şehircilik
Proje Bilgisi: Paşa Şehircilik Bakırköy