Paşapark Selçuklu Konya'nın ilk tasarım rezidansı

Somuncu Grup, Paşapark Selçuklu Hotel & Residence projesi ile “Sign of the City Awards” yarışmasında finale kaldı

Paşapark Selçuklu Konya'nın ilk tasarım rezidansı

“Sign of the City Awards” yarışmasında finale sayılı günler kaldı. Somuncu Grup, Türkiye'nin önde gelen inşaat ve gayrimenkul projelerinin ödüllendirileceği bu yarışmada, Konya Paşapark Selçuklu Hotel & Residence projesi ile “En iyi rezidans” kategorisinde finale kaldı.

Sign of the City Awards'te 135 proje yarıştı

Uluslararası platformda da büyük önem taşıyan yarışmada 200'ün üzerinde başvuru içinden 135 proje yarıştı. Sektörün önemli isimlerini bir araya getirecek olan “Sign of the City Awards” büyük finali 6 Kasım 2014'te Four Seasons Bosphorus Otel'de gerçekleşecek.

Bölgenin Sıradışı İlk Tasarım Rezidansı ve Oteli
Konya'nın ilk otel hizmeti verecek rezidansı ve bölgenin ilk tasarım oteli olacak olan Paşapark Selçuklu Hotel & Residence , farklı dizaynlar ile Konya'nın ruhunu yansıtacak. Her odasında Konya'ya yeniden hayat veren otel, tasarımında 4 element üzerinden ilerliyor.
“lmanya'da bulunan 25hours Hotel, İspanya'daki AC Hotel, Brezilya'da bulunan Home Hotel dünyanın en önemli otelleri arasında yer alıyor. Bu oteller sanatsal tasarım anlamında sınır tanımıyor. Anadolu'da ise henüz bu konseptte hayata geçilen bir proje yok. Paşapark Selçuklu Hotel & Residence’ın hotel kısmında 38 oda rezidansta ise 2+1 konseptinde 16 daire bulunuyor.

Konya Paşapark Selçuklu Hotel