Pasha Loft Bilkent Projesi

Pasha Loft Bilkent'in İhsan Doğramacı Bulvarı üzerinde olan toplam arsa alanı ise 24.000 metre karedir

Pasha Loft Bilkent Projesi

Pasha Loft Bilkent'in İhsan Doğramacı Bulvarı üzerinde olan toplam arsa alanı ise 24.000 metre karedir. Konut sayısı ise 232'dir. Satış durumuna gelince; 4'te 3'lük kısmı tamamen satılmış olup bir bölümü müşterilerini beklemektedir. Aynı zamanda yatırım için de uygun bir konsepttedir. Yapımcı firmalığını Pasha Concept'in üstlendiği projede daire planları 63-98 metre kare şeklinde belirlenmiştir. Konut tipleri ise 1+1 ve 2+1 şeklindedir.

Pasha Loft Bilkent özellikleri
Teslimatların hemen yapıldığı projede lüks ve konfor açısından hiçbir şekilde taviz verilmemiştir. Dolayısıyla gayrimenkulde rahat ve huzurlu bir yaşam için ideal bir seçenek olarak Pasha Loft tercih edilebilir. Bilkent bölgesinde yer alan proje toplam 3 etaptan oluşmaktadır. Yeşil doğayla da bütünleşen proje güzel bir Ankara manzarasını da konut sakinlerine sunuyor. Projenin niteliği banka kredisine de imkan sağlayacak vasıftadır. Aynı zamanda Hacettepe Üniversitesi kampüsüne ulaşım açısından yakın bir konumdadır.

Pasha Loft Bilkent ayrıcalıkları
Sitede birçok sosyal imkan ve dinlenme hususları düşünülmüş. Açık ve kapalı otopark, fitness salonları, spor tesisleri, 7/24 güvenlik, çocuk parkları, güzel Ankara manzarası eşliğinde yürüyüş parkurları bulunmaktadır. Ankastre eşyalar, merkezi ısıtmanın yanında deprem mevzuatına uygun bir yapılanma sağlanmıştır. Depreme dayanıklılık etütleri de tamamlanmıştır. Ses ve ısı izolasyonu da kaliteli malzemelerden projeye dahil edilerek tamamlanmıştır.

Pasha Loft Bilkent nerede?
Pasha Loft Bilkent adres ve iletişim bilgileri
İhsan Doğramacı Bulvarı (Bilkent 1. Cad.) 14. Cadde Pasha Loft Bilkent / Ankara
Tel: 0312 266 2 233
Gsm: 0532 413 08 56

 

"Pasha Loft Bilkent Projesi" Başlıklı Haberin Galerisi

Pasha Loft Bilkent Projesi

Pasha Loft Bilkent Projesi

Pasha Loft Bilkent Projesi

Pasha Loft Bilkent Projesi

Proje Bilgisi: Pasha Loft Bilkent