Pashacity Gaziosmanpaşa daire fiyatları 315 bin TL’den başlıyor!

Eylül 2017 tarihinde teslimleri yapılacak olan Pashacity Gaziosmanpaşa projesinde daire fiyatları 315 bin TL’den başlıyor

Pashacity Gaziosmanpaşa daire fiyatları 315 bin TL’den başlıyor!

Sistem İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nın Gaziosmanpaşa ilçesinde inşa edilen Pashacity, 42 adet daire ile 14 adet mağazadan meydana geliyor. 2017 yılının Eylül ayında teslimleri yapılacak olan proje, butik konsepti ile bölgede dikkat çekiyor.

Toplam inşaat alanı 13 bin metrekare olan Pashacity Gaziosmanpaşa’da büyüklükleri 68 metrekare ila 170 metrekare arasında olan 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daire seçeneklerine yer veriliyor. Projedeki 14 adet dairenin kendine özel 17 ila 20 metrekarelik teras alanları bulunuyor.

Pashacity Gaziosmanpaşa daire fiyatları minimum 315 bin TL’den başlayıp, maksimum 970 bin TL’ye kadar yükseliyor. Projeden daire satın alabilmek için tamamı peşin ya da banka kredili ödeme yapılabiliyor. Proje, 15 milyon lira yatırım bedeli ile hayat buluyor.

Metro durağına ile metrobüs durağına 10 dakikalık uzaklıkta yer alan Pashacity Gaziosmanpaşa projesi; Medical Park Hastanesi’ne, Gaziosmanpaşa Tıp Fakültesi’ne, Şafak Hastaneleri’ne ve Adliye Sarayı’na yakın mesafede.

120 araç kapasiteli otopark alanının yer aldığı Sistem İnşaat Gaziosmanpaşa Pashacity’de daireler hem ev hem home ofis olarak kullanılabiliyor. Projenin ayrıcalıkları içerisinde; danışma hizmeti, 7/24 güvenlik hizmeti, spor alanları ve muayenehane kullanıma uygun alanlar mevcut.

Firma Bilgisi: Sistem İnşaat
Proje Bilgisi: Pashacity