Pashacity Gaziosmanpaşa!

Sistem İnşaat imzası taşıyan Pashacity Gaziosmanpaşa fiyatları 315 bin TL'den başlangıç gösteriyor

Pashacity Gaziosmanpaşa!

Sistem İnşaat imzası taşıyan Pashacity Gaziosmanpaşa fiyatları 315 bin TL'den başlangıç gösteriyor. , 1+1 den 3+1 e kadar 68 ile 170 metrekare arsında değişen, toplam 42 daire ile 14 ticari üniteden oluşan Gaziosmanpaşa’daki butik projesi Pashacity’nin lansmanını büyük ilgi ile gerçekleşti. 

Pashacity fiyatları 315 bin TL ile 970 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Projenin hemen yanında Medical Park Hastanesi, Yeni Yüzyıl Tıp Fakültesi Gaziosmanpaşa Hastanesi, Adliye Sarayı, Eğitim Kurumları ve Oteller bulunuyor. Pashacity projesi mimari tasarımı, özellikleri ve sosyal alanları ile yatırımcıların dikkatini çekiyor. 

Yatırımcılardan büyük ilgi gören Gaziosmanpaşa Paşacity projesinde yer alan 14 adet dairenin kendine özel yeşil alanları bulunuyor. Projede dairelerdeki teras alanları ise 17 ila 120 metrekare arasında değişiyor. Projede, şehrin merkezinde çarşı, kafeterya, dinlenme alanlar ve kapalı otopark bulunuyor.

Pashacity Gaziosmanpaşa!

Muayehane kullanımına uygun 

Sağlık Bakanlığı’nın ayakta teşhis ve tedavi yönetmeliğine tam uygun olarak inşa edilen proje bu özelliğiyle adeta doktorlara özel bir Plaza görevi görecek.

Doktorlar, merkezi konumu, danışma hizmeti, kapalı otoparkı ve 7-24 güvenliği ile Pashacity’deki muayenehanelerinde hastalarına en üst düzeyde hizmet verebilecekleri bir ortamda çalışma imkanı bulacak.

15 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirilecek olan Pashacity 2017 yılı Eylül ayından itibaren ev ve işyeri sahiplerine teslim edilmeye başlanacak. 

Pashacity Gaziosmanpaşa!

Firma Bilgisi: Sistem İnşaat
Proje Bilgisi: Pashacity