Pashacity'de fiyatlar 315 bin TL'den başlıyor

Sistem İnşaat tarafından Gaziosmanpaşa'da inşa edilen Pashacity projesinde daire fiyatları 315.000 TL'den başlıyor.

Pashacity'de fiyatlar 315 bin TL'den başlıyor

Sistem İnşaat, Gaziosmanpaşa'da hayata geçirdiği Pashacity projesinin satışlarına devam ediyor. Projede daire fiyatları 315.000 TL'den başlıyor ve 970.000 TL'ye kadar çıkabiliyor.

Pashacity projesi
Lansmanına büyük ilgi gösterilen Pashacity, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipi dairelerden oluşuyor. Daire genişliklerinin 68-170 metrekare arasında değiştiği projede toplam 42 daire ve 14 ticari birim bulunuyor. Medical Park Hastanesi, Yeni Yüzyıl Tıp Fakülkesi Gaziosmanpaşa Hastanesi, Adliye Sarayı ile saygın eğitim ve turizm yatırımlarının yanı başında yükselen projeye yatırımcı büyük ilgi gösteriyor. 

Pashacity'de fiyatlar 315 bin TL'den başlıyor

Pashacity daireleri, muayenehane olarak da kullanılabiliyor
Kendine ait özel yeşil alanlardan oluşan terasa sahip 14 daire içeren projede yer alan daireler Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun biçimde inşa edildiği için muayenehane kullanımı için de uygunluk arz ediyor. Pashacity'de yer alan bu terasların genişliği ise 17 metrekare ile 120 metrekare arasında farklılık gösteriyor. 

Pashacity'ye doktorlardan büyük ilgi
Projenin ayakta teşhis ve tedavi yönetmeliğine uygun niteliğiyle doktorlara özel bir plaza özelliği taşıması bekleniyor. Projede ayrıca, danışma hizmeti, kapalı otopark ve 7-24 güvenlik hizmeti de sunulacak. 

Pashacity ne zaman teslim edilecek?
Toplamda 15 milyon TL'lik yatırım bedeli ile hayata geçirilen Pashacity'nin 2017 yılı Eylül ayında ev ve işyeri sahiplerine teslim edilmesi hedefleniyor.

Pashacity daire fiyatları
Pashacity projesinde daire fiyatları 315 bin TL'den başlayacak ve 790 bin TL'ye kadar değişiklik gösterebilecek. 

Firma Bilgisi: Sistem İnşaat
Proje Bilgisi: Pashacity