Pashador Bayrampaşa fiyat listesi

Pashador Bayrampaşa fiyat listesi 450 bin TL'den başlıyor

Pashador Bayrampaşa fiyat listesi

Pashador Bayrampaşa fiyat listesine değinmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. Pashador Bayrampaşa’da 190 adet daire bulunuyor.  Mutlu İnşaat, Mes Turkuaz ve Sistem İnşaat ortaklığı ile inşa edilen Pashador Bayrampaşa 10 bin metrekare alan üzerin hayata geçiriliyor.

Pashadora Bayrampaşa’da yer alan daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlanıyor. Pashadora Bayrampaşa satılık daire büyüklükleri 70.33 metrekare ile 300.11 metrekare arasında değişiyor.

Pashador Bayrampaşa özellikleri
Pashador Bayrampaşa projesi özellikleri bakımından oldukça zengin bir şekilde tasarlanıyor. Pashador Bayramapaşa’da birçok sosyal donatı alanı bulunuyor. Pashador Bayrampaşa satılık daire sahiplerine çocuk oyun alanları, süs havuzları, kapalı otopark alanları, spor kompleksi gibi özellikler sunuyor. Bunların dışında Pashador Bayrampaşa projesinden konut sahibi olanlar yürüyüş alanları ve dinlenme alanları gibi imkanlardan faydalanıyor. Ayrıca Pashadoa Bayrampaşa’da 3 katlı otopark ve AVM alanı da bulunuyor. Pashador Bayrampaşa’dan ev sahibi olanlar Marmara Denizi ve Adalar manzarasına da sahip oluyor.

Pashador Bayrampaşa fiyat listesi
Pashador Bayrampaşa fiyat listesi  1+1 daire için an az 450 bin TL ve 5+1 için en fazla 3 milyon 600 bin TL aralığında bulunuyor.

Pashador Bayrampaşa nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Pashador Bayrampaşa Muratpaşa Mahallesi’nde yer alıyor.

Pashador Bayrampaşa adres bilgileri: Muratpaşa Mah. Eski Edirne Asfaltı NO:1 Bayrampaşa / İstanbul

Pashador Bayrampaşa nasıl gidilir?
İstanbul'un merkezinde, metro, tramvay ve metrobüs hattının üstünde yer alan Pashadora Bayrampaşa; İstanbul'un her yerine her yerinde 20 dakikada ulaşabileceğiniz, Taksim'e 15, Eyüp Sultan ve Sultanahmet'e ise sadece 5 dakika uzaklıkta konumlandırılıyor. Ayrıca Bayrampaşa Metrosu da Pashadora Bayrampaşa projesinin kapısının önünden geçiyor.

Pashador Bayrampaşa iletişim bilgileri
Telefon. 0 212 497 02 22

 

Proje Bilgisi: Pashador