Pashador Bayrampaşa yol tarifi

Pashador Bayrampaşa yol tarifi ve satış ofisinin bilgilerine haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Pashador Bayrampaşa yol tarifi

Mutlu İnşaat, Mes Turkuaz ve Sistem İnşaat ortaklığı ile inşa edilen Pashador Bayrampaşa satış ofisinden alınan bilgilere göre proje 190 adet daireden meydana geliyor. 10 bin metrekare alan üzerin hayata geçirilen Pashadora Bayrampaşa’da yer alan daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlanıyor. Pashadora Bayrampaşa satılık daire büyüklükleri 70.33 metrekare ile 300.11 metrekare arasında değişiyor.

Pashador Bayrampaşa projesi özellikleri bakımından oldukça zengin bir şekilde tasarlanıyor. Pashador Bayramapaşa’da birçok sosyal donatı alanı bulunuyor. Pashador Bayrampaşa satılık daire sahiplerine çocuk oyun alanları, süs havuzları, kapalı otopark alanları, spor kompleksi gibi özellikler sunuyor. Bunların dışında Pashador Bayrampaşa projesinden konut sahibi olanlar yürüyüş alanları ve dinlenme alanları gibi imkanlardan faydalanıyor. Ayrıca Pashadoa Bayrampaşa’da 3 katlı otopark ve AVM alanı da bulunuyor. Pashador Bayrampaşa’dan ev sahibi olanlar Marmara Denizi ve Adalar manzarasına da sahip oluyor.

Pashador Bayrampaşa satış ofisi nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Pashador Bayrampaşa Muratpaşa Mahallesi’nde yer alıyor.

Pashador Bayrampaşa satış ofisi adres bilgileri: Muratpaşa Mah. Eski Edirne Asfaltı NO:1 Bayrampaşa / İstanbul

Pashador Bayrampaşa yol tarifi
İstanbul'un merkezinde, metro, tramvay ve metrobüs hattının üstünde yer alan Pashadora Bayrampaşa; İstanbul'un her yerine her yerinde 20 dakikada ulaşabileceğiniz, Taksim'e 15, Eyüp Sultan ve Sultanahmet'e ise sadece 5 dakika uzaklıkta konumlandırılıyor. Ayrıca Bayrampaşa Metrosu da Pashadora Bayrampaşa projesinin kapısının önünden geçiyor.

Pashador Bayrampaşa satış ofisi iletişim bilgileri
Telefon. 0 212 497 02 22

Proje Bilgisi: Pashador