Pashador Cadde'de yaşam başladı

Bayrampaşa'nın merkezinde hayata geçirilen Pashador Cadde'de yaşam başladı

Pashador Cadde'de yaşam başladı

Bayrampaşa'nın tam merkezinde, farklı sektörlerin en önemli markalarını buluşturan Pashador Cadde'de yaşam başladı. Toplamda 205 konut kapasitesine sahip Pashador projesinin cadde etabı, yiyecek, içecek, tekstil, sinema ve yapı marketleri gibi farklı sektörlerden mağazaları bünyesinde topladı. Pashador, 70 bin metrekarelik bir inşaat alanı üzerinde inşa edildi.

Pashador Cadde'de yaşam başladı
Türk hamamı, yüzme havuzu, spor alanları, açık ve kapalı geniş otoparklarıyla yatırımcılar için önemli olanaklar barındıran Pashador projesinin Cadde etabında da hayat başladı.  hazırladı. Pashador Projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlara yer veriliyor.

 

Pashador Cadde'de yaşam başladı

 

Önemli markaların buluşma noktası
Uluyol Bereç Metro durağındaki konumuyla önemli bir lokasyon avantajına sahip Pashador Cadde tekstil, yiyecek içecek, sinema ve yapı marketleri gibi farklı sektörlerden kendi alanında lider önemli markanın buluşma noktası oldu.

Pashador Cadde ünlü konukları ağırlayacak
Pashador Cadde 10 Haziran Cuma akşamı saat 20.00'da İlahiyat Profesörü Nihat Hatipolu'nu ağırlayacak. Ramazan söyleşisi kapsamında Pashador Cadde izleyicileri ile buluşacak olan Hatipoğlu, buluşma kapsamında katılımcıların sorularını yanıtlayacak. 

Proje Bilgisi: pashador cadde