Pashador Projesi

Mutlu İnşaat'ın İstanbul Bayrampaşa'da hayata geçirdiği Pashador projesi 204 adet daireden meydana geliyor

Pashador Projesi

Mutlu İnşaat'ın İstanbul Bayrampaşa'da hayata geçirdiği Pashador projesi 204 adet daireden meydana geliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden oluşan Pashador projesi satılık daire büyüklükleri 70 metrekare ile 170 metrekare arasında değişiyor. 

20 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Pashador projesi daire sahiplerine çocuk oyun alanları, kapalı otopark, market, basketbol sahası, Türk hamamı, voleybol sahası, fitness merkezi, yürüyüş parkuru, kafe, sauna ve kapalı yüzme havuzu gibi ayrıcalıklar sunuyor. Projenin daire özellikleri ise şöyle; ankastre beyaz eşya, ebeveyn banyosu, merkezi ısıtma, klima ve ısı pay ölçer. 

Pashador Projesi

Pashador projesi fiyatlarının ise 486 bin liradan başlaması bekleniyor. Projede 1+1 daireler 486 bin lira, 2+1 daireler 540 bin lira, 3+1 daireler 790 bin liradan, 4+1 dairelerin ise 1 milyon liradan başlaması bekleniyor. Projede daireler ise banka kredisi için uygun. 

14 katlı bloklardan meydana gelen proje 10 bin metrekare yeşil alana sahip. Bayrampaşa'da hayata geçirilen Pashador projesi Sanayi Alanı Kentsel Dönüşüm kapsamında hayata geçiriliyor. Pashador projesi metrobüs ve metro ulaşımına yakınlığı ile dikkat çekiyor. Proje, Murat Mahallesi Rami Kışla Caddesi'nde yükseliyor. 

Pashador Projesi

Pashador projesi adres bilgisi : Murat Mahallesi Rami Kışla Caddesi Bayrampaşa - İstanbul 

Pashador projesi iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 497 02 22
Web adresi : www.pashador.com
E-posta adresi : mutlu@mutluinsaat.com.tr

Firma Bilgisi: Mutlu Inşaat
Proje Bilgisi: Pashador